Image default
اخبار

راه‌اندازی سرویس وام‌دهی ارزهای دیجیتال در سطح سازمانی توسط بیت‌گو!

بر اساس گزارش های منتشر شده، همچنان که صنعت وام دهی ارزهای دیجیتال با رشد همراه است، یکی دیگر از شرکت های بزرگ ارزهای دیجیتال نیز در حال ورود به این زمینه است.

بیت گو (BitGo)، یک شرکت فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است که مدعی است، بیش از ۲۰ درصد از کل تراکنش های بیت کوین (BTC) را بر عهده دارد، این شرکت در چند روز پیش، یک سرویس وام دهی ارزهای دیجیتال را در سطح سازمانی راه اندازی کرده است. اولین ویژگی وام دهی بیت گو پس از چند ماه آزمایش بتای خصوصی صورت می گیرد.

خدماتی مشابه تجارت سنتی وام دهی

نیک کارمی (Nick Carmi)، رئیس خدمات مالی بیت گو در این باره عنوان کرد که هدف ارائه محصول جدید وام دهی ارزهای دیجیتال، راه اندازی یک کسب و کار وام دهی است که مشابه خدمات وام دهی در بازارهای سنتی مالی می باشد.

این مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که خدمات وام دهی بیت گو یه عنوان بخشی از مدل کسب و کار پایدار این شرکت محسوب می شود. وی در ادامه عنوان کرد:

ما علاقه ای به انجام یک تجارت با حجم بالا و سود کم نداریم. ما در جهت ایجاد سودآوری برای آنها و ایجاد یک تجارت طولانی مدت و پایدار، روابط عمیقی با مشتریان خود برقرار می کنیم.

این شرکت اعلام کرد: از ویژگی های مهم وام دهی بیت گو می توان به وام های کاملاً وثیقه ، گزارش های سفارشی و دقیق برای هر مشتری و همچنین امکان کار با متولی قانون گذاری شده BitGo Trust نام برد.

خدمات وام دهی بیت گو از بیش از ۱۵ ارز از جمله ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات پشتیبانی می کند

نیک کارمی، رئیس خدمات مالی بیت گو و از کهنه کاران وال استریت می باشد که در ماه مه سال ۲۰۱۹ به بیت گو پیوسته است، درگفتگو با کوین تلگراف عنوان کرد که خدمات جدید وام دهی برای اولین بار است که در این شرکت رخ می دهد. این مقام اجرایی افزود: بیت گو بر بازار نهادی متمرکز است و برنامه ای برای ارائه این سرویس به معامله گران غیر نهادی ندارد.

کارمی همچنین خاطرنشان کرد که خدمات وام دهی نهادی بیت گو این قابلیت را دارد که بیش از ۱۵ واحد پول مختلف از جمله ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و همچنین ارزهای فیات را پشتیبانی کند. وی در ادامه افزود:

ما سرویس وام دهی خود را با بیت کوین شروع کردیم و خیلی سریع خدمات خود را به ارزهای دیجیتال دیگری مانند اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، دش، استیبل کوین و فیات توسعه دادیم. گفتنی است که خدمات وام دهی بیت گو می توانند از بیش از ۱۵ کوین مختلف پشتیبانی کنند. همه وام های ما وثیقه ای هستند، به گونه ای که برخی از آنها ۱۰۰ درصد وثیقه ای بوده و برخی دیگر بسته به کوین ها، مدت و اعتبار طرف مقابل کمتر وثیقه ای خواهند بود.

طبق این اطلاعیه، خدمات وام دهی ارزهای دیجیتال بیت گو توسط تیمی از متخصصان سرمایه گذاری وال استریت و با تمرکز بر مشتریان نهادی بنا نهاده شده است.

مایک بلش (Mike Belshe)، مدیرعامل بیت گو در این خصوص اظهار داشت که خدمات وام دهی این شرکت با تخصص جمعی از بهترین کارشناسان وال استریت و با همراهی سرمایه گذاران نهادی و مرکز فناوری و نوآوری سیلیکون ولی راه اندازی شده است.

حرکت بیت گو به سوی وام های نهادی چند هفته بعد از این رخ داد که این شرکت با دو سرویس حضانت و کاستودی ارزهای دیجیتال در سطح اروپا گسترش یافته است. بیت گو در تاریخ ۱۰ فوریه دو سرویس حضانت ارزهای دیجیتال را به طور جداگانه در سوئیس و آلمان عرضه کرد و عنوان کرد که این دو کشور، جزو کشورهایی هستند که کسب وکارهای ارزهای دیجیتال در آنها به صورت گسترده ای پذیرفته شده است.

نوشته های مرتبط

۷ دیدگاه

عطیه رادمنش اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ at ۲۲:۳۱

کاش ارزجو هم از این سرویس ها ارائه میداد ، اینطوری میشد راحت اعتماد کرد . برنامه ای ندارید براش ؟

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ at ۱۲:۱۳

ارزجو جهت رفاه کاربران ایرانی که با مشکلات تحریم روبرو هستیم خدماتی رو ایجاد کرده مثل اولین والت ایرانی. درگاه پرداخت ارزجو پی خرید و فروش مبالغ بالای رمز ارزها اگر وارد صفحه اصلی سایت ارزجو بشید این امکانات رو ملاحظه می فرمایید

پاسخ
محمد رضا اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ at ۲۲:۳۰

شک نکنید کلاهبرداریه گول این آمریکایی ها رو نخورید همه شون کلاهبردارن ۳ ساله پولمو تو بیترکس بلوکه کردن

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ at ۱۲:۱۷

باید در هر موردی تحقیق کرد ما این جا خبرها رو بدون هیچ منافعی منتشر می کنیم جهت افزایش اطلاعات کاربران و علاقه مندان حوزه ارزهای دیجیتال

پاسخ
رشید اولیایی اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ at ۲۲:۲۹

یعنی بیتکوین داشته باشیم ، وام میده .. جل الخالق …

پاسخ
رحیم زاده اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ at ۲۲:۲۸

تو رو خدا نحوه ی استفاده از این سرویسم آموزش بدید ،چطور باید اقدام کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ at ۱۲:۱۶

قطعا پیگیر خبرها و سایت اصلی پلتفرم باشید اطلاع رسانی می کنند

پاسخ

ارسال دیدگاه