Image default
اخبار

بنیان‌گذار بیت مین ، دادخواستی دیگر را برای بازپس گیری سمتش مطرح می‌کند!

گزارش های منتشر شده حاکی ازآن است که میکری کتوان ژان (Micree Ketuan Zhan)، یکی از بنیان گذاران بیت مین ، دعوی حقوقی دیگری را مطرح کرد تا بتواند جایگاه مدیرعاملی خود را دراین شرکت بازپس گیرد.

طبق پرونده تشکیل شده در استان فوژان، ژان دادخواستی را علیه شرکت زیرمجموعه بیت مین به نام Bitmain Fujian Zhanhua Technologies Intelligence Technologies و Beijing Bitmain Technologies ارائه داده است.

تاریخ جلسه رسیدگی به این پرونده در ابتدا برای تاریخ ۱۱ فوریه تعیین شده بود. Fujian Zhanhua Technologies Intelligence Technologies هنوز هم ژان را به عنوان نماینده قانونی خود معرفی کرده و او یکی از مدیران اصلی است که در تشکیل پرونده IPO هونگ کنگ ۲۰۱۸ سهم قابل توجهی در دستاوردهای مالی بیت مین داشته است.

همانطور که کوین تلگراف در ماه ژانویه گزارش داد، ژان همچنین در تلاش برای بدست آوردن قدرت رای خود در این شرکت، دادخواست دیگری را علیه سهامداران بیت مین به دادگاه ارائه داده است.

کودتای سهامداران بیت مین

درگیری ژان با سهامداران بیت مین در اکتبر سال ۲۰۱۹ رخ داد، هنگامی که جیهان وو، بنیانگذار این شرکت در ایمیلی عنوان کرد ژان بیت مین را ترک کرده است. در این نامه آمده است: “بنیان گذار، رئیس، نماینده قانونی و مدیر اجرایی بیت مین تصمیم گرفته است که تمامی سمت های کتوان ژان را فوراً از وی بازپس گیرد.”

در آن زمان، ژان عنوان کرد که وی شرکت را ترک نکرده و در حقیقت و بدون اینکه رضایت داشته باشد، از سمت نماینده حقوقی این شرکت برکنار شده است. وی به کسانی که وی را از سمتش در این شرکت برکنار کردند، هشدار داد:

من با استفاده از سلاح های قانونی تا آخر مبارزه خواهم کرد. من اجازه نخواهم داد کسانی که می خواهند علیه بیت مین توطئه کنند، دراین راه موفق شوند. اگر کسی خواستار جنگ است، ما نیز زمینه را برای آنها فراهم می کنیم.

وو همچنین به کارکنان شرکت هشدار داد که اگر در جلساتی که توسط ژان برگزار می شود شرکت کنند، ممکن است از کار خود برکنار شوند.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه