Image default
اخبار

مدیر ارشد فناوری پی پال: ارزهای دیجیتال برای ادامه فعالیت خود نیاز دارند که تائید شوند!

مدیر ارشد فناوری پی پال عنوان کرد که اگر توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال می خواهند که این صنعت با توسعه و پیشرفت زیادی همراه باشد، باید کاربران را در نظر داشته باشند.

سری شیواناندا (Sri Shivananda)، که از کهنه کاران eBay بوده و از سال ۲۰۱۶ در پی پال فعال می باشد، این اظهارات خود را در نشست جهانی تجارت اقتصادی (ET) عنوان کرد.

شیواناندا در طول سخنان خود خاطرنشان کرد که ارزهای دیجیتال در بسیاری موارد، بیشتر شبیه “بازی دارایی” است تا ارز. وی گفت:

نکته اصلی که باید در این تجارت به خاطر داشته باشید، کاربران است. اگر کاربران احساس کنند اهرم هایی برای استفاده از ارزهای دیجیتال وجود دارد، همه چیز به طور خودکار طبق روال پیش می رود.

از دیدگاه شیواناندا به عنوان یک مدیر اجرایی عالی در یکی از قدیمی ترین مشارکت کنندگان در صنعت پرداخت دیجیتال، وی معتقد است که دیجیتالی شدن ارزها اجتناب ناپذیر است .وی گفت که آینده منعکس کننده به کارگیری ارزهای دیجیتال توسط کاربران، معامله گران و قانون گذاران شرکت های فن آوری و دولت خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر گزینه های دیگیری نیز وجود دارند که نسبت به ارزهای دیجیتال موفقیت چشمگیری داشته اند. شرکت پرداخت های ملی هند برای تراکنش های تجارت الکترونیکی از یک رابط پرداخت یکپارچه (UPI) استفاده می کند که امکان پرداخت وجه و پرداخت های شخص به شخص را نیز فراهم می کند:

آنچه با UPI انجام شده است واقعاً الهام بخش است. و این الگویی است که می تواند الهام بخش سایر کشورهای جهان نیز باشد و هر شرکتی در سراسر جهان باید از آن الگو بگیرند و باید بررسی شود که آیا بعضی از این موارد ممکن است در سراسر جهان همانند سازی شود.

تصمیم پی پال مبنی بر ترک لیبرا

شیواناندا از کرسی خود در نشست جهانی تجارت اقتصادی استفاده کرد تا در مورد تصمیم پی پال مبنی بر خروج از انجمن لیبرا در اکتبر سال ۲۰۱۹ که تقریباً پنج ماه پس از پیوستن به این پروژه صورت گرفته بود، نظرات خود را بیان کند.

در حالی که این شرکت در آن زمان علت خروج از انجمن لیبرا را نگرانی های قانون گذاری عنوان کرده بود، اما شیواناندا دلیل متفاوتی را برای خروج پی پال ارائه داد. در حالی که این شرکت در ابتدا معتقد بود که لیبرا قصد دارد به تا به افرادی که دارای حساب بانکی نیستند، کمک کند، وی گفت که پی پال بعدها احساس کرد که چنین امری در کوتاه مدت و یا میان مدت اتفاق نخواهد افتاد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه