Image default
اخبار

صرافی اوکی‌کوین، پشتیبانی از دلار سنگاپور را آغاز می‌کند!

بر اساس گزارشهای منتشر شده، اوکی کوین (OKCoin)، یکی از قدیمی ترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان با افزودن پشتیبانی از دلار سنگاپور (SGD) همچنان به گسترش رمپ های فیات به ارز دیجیتال خود ادامه می دهد.

کاربران از روز گذشته این امکان را دارند که ارز رسمی فیات سنگاپور را برای ارزهای دیجیتال مهم مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) واریز و برداشت کنند.

اوکی کوین به کوین تلگراف عنوان کرد، از آنجا که دلار سنگاپور در کشور همسایه آن یعنی برونئی نیز به طور رسمی پذیرفته شده است، افراد و موسسات در هر دو کشور قادر هستند دلار خود را با ارزهای دیجیتال معامله کنند.

این شرکت خاطرنشان کرد: دلار سنگاپور سومین ارز فیاتی است که بعد از دلار و یورو ایالات متحده توسط اوکی کوین پشتیبانی می شود.

اوکی کوین علاوه بر پشتیبانی از دلار سنگاپور یک دفتر جدید نیز در سنگاپور راه اندازی کرده است که یک مرکز مهم اقتصادی برای جنوب شرقی آسیا و منطقه آسیا اقیانوس آرام به شمار می رود. این شرکت به عنوان بخشی از مأموریت وسیع خود برای پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال ، متخصصان صنعت بومی را استخدام خواهد کرد.

این صرافی، ابتدا توسط Star Xu در چین تاسیس شده است که بنیان گذار اوکی اکس، سومین صرافی ارز دیجیتال بزرگ جهان نیز می باشد. اوکی کوین در حال حاضر، به طور رسمی در سن فرانسیسکو مستقر می باشد و دارای دفاتر متعددی در سراسر جهان از جمله مالت است. اوکی کوین می گوید، این صرافی تا کنون در ۱۸۴ کشور جهان دارای دفتر می باشد.

اوکی کوین برای بهره مندی از مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال وارد سنگاپور می شود

ظاهراً این صرافی قصد دارد از یک اکوسیستم محلی مناسب برای ارزهای دیجیتال بهره مند شود زیرا کشور سنگاپور اخیراً قانونی جدید را تصویب کرده است تا فعالیت مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال محلی با وضوح بیشتری همراه باشند.

سنگاپور در تاریخ ۲۸ ژانویه با تصویب قانون ارز دیجیتال خود، قانون خدمات پرداخت (PSA)، رسماً شرکت های رمزنگاری را تحت نظارت مؤسسه پولی و مالی سنگاپور (MAS) ، بانک مرکزی این کشور و مرجع مهم قانون گذاری مالی قرار داد.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، تعدادی از مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال محلی مزایای احتمالی قانون خدمات پرداخت را تشریح کرده اند، در حالی که برخی از بازیگران این صنعت انتظار دارند که مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال توسط مؤسسه پولی و مالی سنگاپور باعث شود تا شرکت های معتبر در سنگاپور مستقر و مجوز بگیرند. سخنگوی اوکی کوین در این باره عنوان کرد:

“تعهدی که دولت سنگاپور نسبت به رشد و توسعه بلاک چین نشان داده است، این کشور را در بین رهبران جهانی قرار داده است که صنعت ارزهای دیجیتال را به پیش می برند و همین امر سنگاپور را به مرکز اصلی اوکی کوین تبدیل کرده است.”

براساس گزارش سال ۲۰۱۹، سنگاپور از نظر تعداد صرافی های ارز دیجیتال ثبت شده در کنار کشورهای مهم جهان مانند انگلستان، ایالات متحده و هنگ کنگ قرار دارد.

نوشته های مرتبط

۷ دیدگاه

مازیار صدری اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۳۳

آخه دلار سنگاپور به چه درد ما میخوره کدامشون از ریال با ارزش ایران پشتیبانی می کنند؟

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ at ۱۳:۲۰

برای برخی از کشورها اعتبار داره داخل متن هم اشاره شده

پاسخ
هوشنگ کرمانی اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۳۲

این لیوان ها تون جنسش خیلی بد بود توش چایی ریختم ترکید

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ at ۱۳:۲۲

چای اتون داغ بوده حتما

پاسخ
فرشاد کشوری اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۳۱

سلام چرا اینقدر تتر رو گرون کردید ؟ این چه ضعیه دارید ۲۰ هزار تومن میفروشید

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ at ۱۳:۲۸

قیمت جهانی هست دوست عزیز

پاسخ
محمود اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۳۰

هر چی باشه به پای ارزجو نمیرسه خداییش خوبین

پاسخ

ارسال دیدگاه