Image default
اخبار

اداره خدمات مالی نیویورک از موسسات مرتبط با ارزهای دیجیتال خواست تا برنامه‌های خود را برای مقابله ویروس کرونا ارائه دهند!

بیل دبلاسیو (Bill de Blasio)، شهردار نیویورک در واکنش به شیوع بیماری ویروس کرونا وضعیت اضطراری اعلام کرده است. وی گفت: “این شرایط مانند جنگ است” و پیامدهای آن برای صنعت ارزهای دیجیتال نیز درست همانند سایر صنایع ناگوار است.

حتی قبل از اقدام دو بلازیو، اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) در تاریخ ۱۰ مارس، نامه ای را به کلیه موسسات قانون گذاری شده مرتبط با ارزهای دیجیتال ارسال کرد و از آنها خواست تا برنامه های خود را برای مقابله با این خطر تاریخی ارائه دهند. در این نامه آمده است:

کووید ۱۹، اثرات منفی اقتصادی در جهان داشته است. بسیار مهم است که هر نهاد قانون گذاری شده برنامه هایی را برای رسیدگی به نحوه مدیریت تأثیرات شیوع این بیماری و ارزیابی اختلالات و سایر خطرات مربوط به خدمات و عملکردهای خود ارائه دهد.

برنامه ریزی چند وجهی و مفصل

اداره خدمات مالی نیویورک از کسب و کارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال خواسته است که هرچه سریعتر و ظرف کمتر از ۳۰ روز نسبت به این نامه پاسخ دهند.

این نهاد قانون گذار اظهار داشت: هر بنگاه باید طرحی را برای کلیه خطرات عملیاتی کووید ۱۹ تهیه کند تا با خطرات مالی مقابله کند.
اول اینکه، برنامه ریزی احتمالی باید شامل “اقدامات پیشگیرانه متناسب با مشخصات و عملکردهای خاص برای هر موسسه” باشد تا با شناسایی خطرات مربوط به مشتریان و همتایان آنها، اختلال را کاهش دهد.

دوم اینکه، بنگاه ها موظفند استراتژی ای تهیه کنند که در مراحل مختلف با تأثیرات این بیماری همه گیر مقابله کند تا اطمینان حاصل شود که این واکنش ها برای هر مقطعی مناسب است.

آنها باید کلیه امکانات، سیستم ها، سیاست ها و رویه های لازم را که در صورت عدم حضور کارمندان برای ادامه عملیاتشان مهم است، به کار گیرند و امنیت کارهای از راه دور ارزیابی کنند.

برنامه ریزی عملیاتی بیشتری که شامل استراتژی های حفاظت از سلامت کارکنان، بررسی آمادگی ارائه دهندگان و تأمین کنندگان مهم خدمات شخص ثالث و تدوین یک استراتژی ارتباطی مؤثر برای مشتریان، همتایان و عموم باشد، باید صورت گیرد.

سرانجام، مشاغل قانون گذاری شده باید بررسی کنند که آیا برنامه آنها مؤثر است یا نه و بر روی برنامه های خودنظارت موثر و مستمر داشته باشند.

برنامه مالی جایگزین

با توجه به ویروس کرونا، اداره خدمات مالی نیویورک خاطرنشان کرد که مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال قانون گذاری شده:

“ممکن است در نتیجه تأثیر ویروس کرونا بر مشتریان، همتایان و فروشندگان در معرض کاهش درآمد، کاهش سهام بازار و تغییر نرخ بهره، زنجیره تأمین و اختلال در خدمات و کاهش ارزش دارایی ها و سرمایه گذاری ها قرار گیرد.”

اداره خدمات مالی نیویورک عنوان کرد که باید تأثیر بیماری همه گیر بر درآمد، سود، سرمایه و نقدینگی برای مشاغل و مؤسسات مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

خطرات امنیتی کووید ۱۹ بر روی بخش ارزهای دیجیتال

علاوه بر این، اداره خدمات مالی نیویورک در نامه خود بر روی خطرات مهمی که ممکن است مشاغل رمزنگاری را تحت تاثیر قرار دهد، تاکید کرد. در صورت برخورد شدید مشاغل با این موضوع، این نهاد قانون گذار تأکید کرده است که اگر ارزش خالص مثبت آنها “زیر یک آستانه مشخص بالاتر از حداقل سرمایه موردنیاز باشد”، باید کاپیتولاسیون انجام دهند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، چندین رویداد مزتبط با ارزهای دیجیتال قبلاً لغو شده و یا به تعویق افتاده یا اینکه به صورت آنلاین برگزار می شود تا خطرات کووید ۱۹ را برای اعضای صنعت ارزهای دیجیتال کاهش دهند.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

مهدی امینیان اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۰۴

خیلی خبر خوندم راجع به پایین اومدن بهره بانکی در آمریکا میشه یه مقاله کوتاه یا خبری نسبت به این مطلب هم داشته باشید؟
چرا آمریکا بهره اش رو میاره پایین بورس میره بالا مگه یک درصد چقدره

ممنون از لطف کادر ارزجو

پاسخ
arzjoo اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ at ۱۳:۴۰

خبر تکمیلی رو لطفا از اینستاگرام و کانال تلگرام ارزجو مطالعه بفرمایید

پاسخ
آزیتا روحانی اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۰۱

لطفا یه خبری هم بدید راجع به اینکه الان وقت خوبی برای خرید ارزهای دیجیتال هست یا خیر ؟

البته به شرط حیات

پاسخ
لاله صفا اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۱:۰۰

سلام مرسی از زحماتتون یعنی الان واقعا به خاطر کروناست که اینقدر قیمت ارزهای دیجیتال پایین اومده یه توضیح لطفا

پاسخ
آزاده اسدی اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ at ۲۰:۵۸

خوبه دیگه فقط ما نیستیم یه بلایی اومده دنیا رو گرفته بدبخت شدیم رفت

پاسخ

ارسال دیدگاه