Image default
اخبار

با برنامه جدید MEW ظرف کمتر از ۱۵ ثانیه، ارز دیجیتال خریداری کنید!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که MyEtherWallet یک برنامه تلفن همراه به نام MEWconnect منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد تا در کمتر از ۱۵ ثانیه ارز دیجیتال را خریداری کنند.

کاربران در ایالات متحده باید از اپل پی (Apple Pay) استفاده کنند که کارمزد آن برای تراکنش های داخل ایلات متحده ۳٫۹۹ و برای سایر نقاط جهان ۵٫۲۵ درصد می باشد.

با این وجود، این اولین برنامه تلفن همراه و رمپ فیات برای MEW است. رمپ فیات از طریق مشارکت با شرکت انتقال پول بلاک چینی Wyre فراهم شده است. گفتنی است که MEW یکی از کیف پول های ارزهای دیجیتال رایج در جهان می باشد.

Kosala Hemachandra ، بنیان گذار MEW در گفتگو با کوین تلگراف با بیان اینکه این برنامه تلفن همراه، یکی از بخش های ضروری این اکوسیستم است، عنوان کرد:

ما سازنده یکی از اولین کیف پولهای اتر هستیم. ما به دنبال ایجاد شیک ترین چیزها نیستیم، در عوض ما می خواهیم اتریوم را در دسترس افراد بیشتری قرار دهیم. ما می دانیم که در حال حاضر گوشی تلفن همراه در دسترس بیشتر افراد قرار دارد، به همین دلیل ما یک برنامه تلفن همراه ایجاد کردیم.

الکس کوماروف (Alex Komarov)، مدیر بخش نرم افزار تلفن همراه MEW عنوان کرد که تا کنون یک رمپ سریع فیات وجود نداشته است و هیچ کس قبلاً آن را ساخته نشده است.

وی درباره روند خسته کننده خرید تازه واردان گفت: “شما باید هویت خود را تأیید کنید، پول واریز کنید، آن را شفاف سازی کنید، هویت خود را تأیید کنید.” اکنون، شما می توانید در یک دقیقه تراکنش خود را انجام دهید و اگر اپال پی دارید، می توانید این کار را در ۱۵ ثانیه انجام دهید.”

در حالی که کاربران اندروید هنوز نمی توانند از گوگل پی استفاده کنند، آنها می توانند با استفاده از کارت های بدهی، کوین های مبتنی بر اتریوم را خریداری کنند. فرآیند شناسایی هویت مشتری (KYC) توسط Wyre انجام می شود و جزئیات اپل پی برای کاربران آیفون استفاده می شود. اما کارمزدهای آن بیشتر از بسیاری از صرافی هاست.

MEW یک کیف پول سخت افزاری بدون سخت افزار است

MyEtherWallet یک هدف اصلی برای تلاش های فیشینگ است و بسیاری از کاربران سرمایه خود را از طریق اقدامات امنیتی ضعیف از دست داده اند. Hemachandra عنوان کرد که در آنها هر آنچه را که در پنج سال گذشته در مورد امنیت آموخته بودند، در جهت توسعه این برنامه استفاده کرده اند.

کاربران همیشه توانایی ذخیره ایمن کلیدهای خود را ندارند. در نرم افزار تلفن همراه، ما باید برای آنها انتخاب کنیم که این مسئله، این تصمیم را از صفحه آنها گرفته است.

کلیدهای خصوصی در دستگاه ذخیره می شوند. در حال حاضر بیشتر تلفن ها دارای یک تراشه ایمن هستند که از نظر ساختار از بقیه تلفن جدا می شود. ما کلیدهای رمزگذاری را در این تراشه ایمن ذخیره می کنیم که به خودی خود قادر به تولید کلید رمزگذاری است، ما هرگز آن را نمی بینیم.

Hemachandra توضیح داد که هیچ گزینه ای برای فعال کردن احراز هویت دو عاملی وجود ندارد، زیرا این امر مستلزم داشتن مجوز مدیریت کلیدهای کاربر است. MEW قصد دارد در آینده یک ویژگی “معامله” را به این برنامه اضافه کند که اجازه می دهد تا معاملات ارز دیجیتال به ارز دیجیتال در درون این برنامه صورت بگیرد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه