Image default
اخبار

صلیب سرخ ایتالیا، برای مبارزه با کروناویروس کمک‌های مالی به صورت بیت کوین جمع‌آوری می‌کند!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که صلیب سرخ ایتالیا و کمیته کولی آلبانی با حمایت هلپربیت (Helperbit) در حال جمع آوری کمک های مالی به صورت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به منظور مبارزه با ویروس کرونا می باشند.

اهداف کمپین جدید

از درآمد حاصل از این کمپین ها برای برای داروهای پیشرفته در زمینه پیشگیری از کووید ۱۹ استفاده می شود و پیش بینی می شود که این کمک مالی برای خرید تجهیزات پزشکی لازم به ۱۰،۰۰۰ یورو برسد.

گفتنی است که بودجه باقیمانده برای تأمین هزینه کادر پزشکی که در این پروژه درگیر هستند، استفاده خواهد شد.

برونو پیتروسانتی (Bruno Pietrosanti)، رئیس کمیته کولی آلبانی در این باره عنوان کرد که آنها به دلیل افزایش بیماران آلوده و کاهش تعداد مکان های موجود در بیمارستان های ایتالیا ، درصدد هستند تا فشار را از روی بیمارستان ها کاهش دهند.

پیتروستانتی با اجرای این طرح با کمک هلپربیت که یک استارتاپ بلاک چینی است و پلتفرمی برای امور خیریه ارائه می دهد، موارد زیر را اضافه کرد:

“ما معتقدیم که یک ابزار خلاقانه برای جمع آوری سرمایه هایی مانند بیت کوین می تواند به ما در یافتن منابع اقتصادی لازم کمک کند که دستیابی به آن در این لحظه تاریخی بسیار دشوار است.”

سایر سازمان هایی که از این طرح حمایت می کنند

این کمپین همچنین توسط Young Srl که یک استارتاپ فناوری است، پشتیبانی می شود که برای پشتیبانی از ابتکارات جامعه در بخش ارزهای دیجیتال فعالیت می کند و توسط شبکه آموزش بلاک چین ایتالیا پشتیبانی می شود. این شبکه، یک سازمان غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به بیت کوین و بلاک چین را در خاک ایتالیا منتشر می کند.

آندره فررو (Andrea Ferrero)، مدیرعامل Young SRL در مورد استفاده از بلاک چین در جمع آوری این کمک مالی اظهار داشت:

“من به شدت اعتقاد دارم که فناوری بلاک چین برای پشتیبانی از این نوع ابتکارها بسیار مؤثرتر و شفاف تر عمل می کند. Young شرکتی است که قصد دارد مدل های مبتکرانه را برای بهبود روش های موجود ایجاد کرده و از آن بهره برداری کند و ما همیشه در حمایت از پروژه های خیرخواهانه مانند مونه صلیب سرخ در خط مقدم قرار خواهیم داشت.

همچنین، لازم به ذکر است که امیلیانو پالرمو (Emiliano Palermo)، نماینده شبکه آموزش بلاک چین آموزش ایتالیا بر اهمیت این پلتفرم ها در مواقع اضطراری در این کشور که ارائه دهنده “شفافیت” در کمک های مالی هستند، تأکید کرد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه