Image default
اخبار

صرافی بایننس ، یک دروازه فیات برای کاربران آفریقای جنوبی راه‌اندازی می‌کند!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرده است که در نظر دارد تا یک دروازه فیات برای کاربران آفریقای جنوبی راه اندازی کند و به آنها امکان ساختن سپرده های رند را بدهد. این اطلاعیه در اولین روز برگزاری یکی از کنفرانس بلاک چین آفریقا طی هفته جاری در ژوهانسبورگ عنوان شد.

ژائو عنوان کرد که معامله گران آفریقای جنوبی به زودی می توانند از طریق وب سایت بایننس سپرده های رند را بر روی این پلتفرم ایجاد کنند. این اقدام، بخشی از کارهایی است که قرار است در آفریقا انجام شود و از سال ۲۰۱۸ دراوگاندا آغاز شده است. وی در ادامه افزود:

آفریقا یکی از بزرگ ترین خواستگاه ها در کاربرد ارزهای دیجیتال است، به ویژه در زمینه دسترسی مالی. طبق آمار بانک جهانی، تقریباً ۶۶ درصد از کشورهای آفریقایی در لیست بانکی قرار ندارند. بنابراین به جای تلاش برای ایجاد حساب بانکی برای کسانی که از خدمات بانکی بی بهره اند، بهتر است تلاش خود را برروی بیت کوین انجام دهیم.

ژائو با ارائه خدمت در ۳۵ کشور آفریقایی عنوان کرد که آفریقای جنوبی یکی از بزرگ ترین کشورهایی است که این شرکت قصد دارد تا در آن خدمات خود را ارائه دهد.

وی گفت: با نگاهی دقیق به آفریقای جنوبی می توان دریافت که پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور همچنان رو به افزایش است و این کشور، یکی از پنج کشور برتری است که مالکیت ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. وی ادامه داد: من بسیار هیجان زده ام که اعلام می کنم، صرافی بایننس، به زودی دروازه فیات به ارز دیجیتل را به روی مردم آفریقای جنوبی می گشاید، این امر باعث می شود که مردم آفریقای جنوبی بتوانند ارزهای دیجیتال را از طریق حساب های بانکی محلی خود خریداری کند.

تانیا نولز (Tanya Knowles)، مدیر بایننس در کشور آفریقای جنوبی در سخنرانی خود در مورد برنامه های این شرکت توضیحاتی ارائه داد. نولز اظهار داشت که در حال حاضر بسیاری از مردم آفریقای جنوبی، آزادی اطلاعات دارند، اما از آزادی مالی برخوردار نیستند.

بایننس، بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات، در حال حاضر از معاملات ۱۸۰ کشور پشتیبانی می کند و بیش از ۱٫۴ میلیون تراکنش در ثانیه را انجام می دهد. بر اساس اطلاعات Coin360 ، ارزش تراکنش های جهانی این کشور در حدود ۴ میلیارد دلار در روز است.

مردم آفریقای جنوبی به زودی قادر به بازکردن سپرده و استفاده از رندهای خود برای تعامل با کل اکوسیستم بایننس خواهند بود. کاربران می توانند به جفت های ارزهای معاملاتی بزرگ مانند BTC / دند / بیت کوین، رند / بایننس کوین، رند / اتریوم، رند / تتر، و رند / BUSD. دسترسی داشته باشند.

سرمایه گذاری مستقیم بایننس در آموزش بلاک چین در کشور آفریقای جنوبی

نولز همچنین اعلام کرد که بنیاد خیریه بایننس برای حمایت از رشد و پیشرفت آموزش بلاک چین در آفریقای جنوبی مبلغ ۱ میلیون دلار کمک مالی، خواهد کرد.

این سازمان به منظور ارائه برنامه های آموزشی مؤثر برای پیشرفت بخش بلاک چین در آفریقای جنوبی، به دنبال همکاری ومشارکت با شرکت های محلی می باشد.

نولز در این باره به کوین تلگراف گفت که پشتیبانی از رند به طور رسمی در چند هفته آینده بر روی پلتفرم بایننس عرضه خواهد شد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه