Image default
اخبار

پلتفرم جمع‌آوری کمک‌های مالی مبتنی بر اتریوم ، برای مبارزه با ویروس کرونا اقدام می‌کند!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که گسترش شرکت های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال که به دنبال جمع آوری کمک های مالی برای مقابله با ویروس کرونا هستند، ادامه دارد. Gitcoin یک پلتفرم سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر اتریوم است که با اهدای حداقل ۵۰،۰۰۰ دلار کمک هزینه برای توسعه راهکارهای مرتبط با تحقیقات ویروس کرونا، این روند را پیش می برد.

Gitcoin در پستی در توئیتر عنوان کرد که در پنجمین دوره کمک های مالی خود خدود ۵۰،۰۰۰ دلار جهت “بهداشت عمومی” پرداخت کرده است. با این حال، این پتفرم با هدف توزیع بودجه کافی برای پروژه های متعدد، به دنبال دستیابی به حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار است.

Gitcoin به دنبال افزایش ۱۰۰۰۰۰ دلار برای پروژه های بهداشت عمومی است

این پروژه از عموم مردم خواسته تا پروژه های بهداشتی مربوطه را به Gitcoin ارجاع دهند و خاطرنشان کرد که این پروژه ها “به صورت موردی” مورد بررسی قرار می گیرد.

جمع آوری پنجمین دوره کمک های مالی Gitcoin از ۲۳ مارس آغاز می شود که به دلیل نوسانات شدید بازار در هفته گذشته با یک هفته تاخیر آغاز می شود.

با این حال، فناوری های متعددی که تحت پلتفرم Gitcoin قرار دارند، همچنان به دلیل سقوط بازار ارزهای دیجیتال با چالش هایی روبرو هستند که از جمله آنها عبارت است از اینکه تراکنش های اتریوم، کارمزدهای بالایی دارد و میکر دائو، شرکتی که در پشت استیبل کوین دای قرار دارد و به عنوان وسیله ای برای پرداخت ها در گیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد، به زودی اولین حراج بدهی خود را انجام می دهد.

در ۱۴ مارس، شبکه محاسباتی غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین گولم (Golem) مردم را ترغیب کرد تا منابع محاسباتی خود را به سمت Folding at Home سوق دهند، Folding at Home پروژه ای ابتکاری است که قدرت محاسباتی اضافی را برای امر تحقیق در زمینه کووید ۱۹، از جمله داروها و روش های درمانی بالقوه، جمع آوری می کند.

پلتفرم بلاک چین تزوس (XTZ) همچنین با سازماندهی یک استخر جوایز اهدایی چند صد توکن تزوس، پروژه Folding in Home را ارتقا داده است. آنها این توکن ها را تا تاریخ ۳۰ مارس به شرکت کننده برتر Folding at Home اهدا می کنند.

سایر پروژه های ارزهای دیجیتال به منظور کمک در زمینه تلاش های تحقیقاتی صورت گرفته در زمینه ویروس کرونا، فناوری خود را به صورت رایگان ارائه داده اند، به عنوان مثال، پلتفرم آموزشی مبتنی بر بلاک چین اودم (Odem)، پلتفرم خود را به صورت رایگان در اختیار مؤسسات آموزشی که با اختلال در برنامه های درسی مواجه شده اند، قرار داده است.

جمع آوری کمک های مالی به صورت بیت کوین از طریق صلیب سرخ

صلیب سرخ ایتالیا در تاریخ ۱۲ مارس اعلام کرد که برای پذیرش کمک های مالی ارزهای دیجیتال با هپربیت (Heperbit) همکاری کرده است. صلیب سرخ هلند نیز در اقدامی مشابه، برای دریافت و اختصاص کمک های مالی ارزهای دیجیتال به منظور مقابله با ویروس کرونا با بیت پی همکاری کرده است.

بنیاد خیریه بایننس در تاریخ ۹ مارس، دومین مرحله از اقدامات امدادرسانی برای مقابله با ویروس کرونا و تجهیزات پزشکی برای ۱۳۰ بیمارستان و مراکز کنترل بیماری را انجام داد.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

افشین عباسی فروردین ۳, ۱۳۹۹ at ۲۰:۲۶

سلام و خسته نباشید به شما سرکار خانم هرندی امروز یه مقاله دیدم در کوین تلگراف راجع به جمع آوری کمک های مردمی بود برای اسپانیا ممنون میشم اگر مقاله رو ترجمه بفرمایید

سپاسگزارم

پاسخ
مهرداد فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۳۰

در واقع نسل خودمون نسل سوخته ارز دیجتال هستن فقط خوشبحال اون نسل اول ارز دیجتال که ده سال پیش هر کدوم فقط هزار عدد بیت خریدن و سال

۲۰۱۷ فروختن و کشیدن کنار ما دیگه دیر متوجه شدیم و اومدیم نوک قله خریدیم و شدیم بازیچه دست نهنگ ها و صرافی هایی مثل بایننس و غیره که سودهای

بسیار کلانی از ساده لوحی امثال ما میبرن

پاسخ
مجتبی علوی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۹

من در اینستاگرام با یه فرد انگلیسی آشنا شدم اون به من پیشنهاد سرمایه گذاری در بخش ارز دیجیتال داد البته در شرکت خودش من گفتم پول زیادی در دست

ندارم اون گفت با دویست و پنجاه دلار می توانی شروع کنی وبا همین مقدار هر ده تا پانزده روز دوهزار دلار سود میکنی به نظر شما راست میگه ؟

لطفا راهنمایی کنید

پاسخ
بهرام بیضایی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۸

شاید آمریکا برای حفظ دلارش در برابر بیت کوین هزینه کند تا بتواند بیت کوین را نابود کند اگر این کار رو بکنه بیت کوین نابود میشه اگه نابود بشه سرمایه ما چی میشه میره هوا

پاسخ
شیرین نیمایی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۶

سلام و خسته نباشید آقا میشه این بیت کوین و اتریوم رو یک کمی بالا ببرید

پاسخ

ارسال دیدگاه