Image default
اخبار

همکاری بکت با استارباکس در زمینه انجام پرداخت‌ها!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که یکی از پلتفرم مهم دارایی های دیجیتال، سفارش اسپرسو را ساده تر می کند. به زودی به کاربران برنامه تلفن همراه استارباکس امکان پرداخت هزینه نوشیدنی های خود با “Bakkt Cash” داده می شود. بورس بین قاره ای (ICE)، شرکت مادر ارائه دهنده مشتقات بیت کوین، در آگوست سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که این غول قهوه به دنبال برنامه های خرده فروشی برای پرداخت های ارزهای دیجیتال است.

آدام وایت رئیس بکت این ادغام پرداختی جدید با استارباکس را در توییتر اعلام کرد. وی در این باره عنوان کرد:

ما از این طریق می توانیم هزینه های پرداخت بازرگانان را نیز کاهش دهیم. برای دیدن اولین ادغام مستقیم ما، برنامه استارباکس را باز کنید و بکت را انتخاب کنید و در آن ثبت نام کنید.

بکت، یکی از امیدوارکننده ترین ابتکارات مبتنی بر ارزهای دیجیتال است که اخیراً ۳۰۰ میلیون دلار برای ادامه توسعه خدمات دیجیتال متمرکز بر دارایی های دیجیتال جمع آوری کرده است.

گفتنی است که این سرمایه در حالی جمع آوری شده است که هم بازار ارزهای دیجیتال و هم بازار سهام به دلیل محدودیت هایی که برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا ایجاد شده است، بسیار آشفته هستند. بورس بین قاره ای پیش از این عنوان کرده بود که آنها قصد دارند از سرمایه جمع آوری شده برای خرید نرم افزار به منظور توسعه برنامه بکت استفاده کنند.

آزمایش برای پرداخت های ارزهای دیجیتال محدود خواهد بود

اگرچه ممکن است که در نهایت، استفاده از بکت کش (Bakkt Cash) در دسترس همه کاربران برنامه تلفن همراه قرار بگیرد، اما با این وجود، وایت تأکید کرد که مشتریان برای استفاده از این امکان پرداخت جدید باید برای برنامه دسترسی اولیه این پلتفرم ثبت نام کنند.

با توجه به منابع موجود کوین تلگراف، بکت عنوان کرده که گزینه پرداخت ارزهای دیجیتال در حال حاضر فقط در حد نسخه آزمایشی است. بکت در این باره عنوان کرده:

ما هم اکنون با استفاده از روش پرداخت بکت، آزمایش محدودی را برای مشتریان خود انجام می دهیم. مشتریان می توانند بکت را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند، اما این امکان در حال حاضر فقط به صورت نسخه آزمایشی در دسترس است.

کاربران می توانند بکت کش را به عنوان گزینه پرداخت انتخاب کنند، اما استارباکس به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام مکان های خود را به روی مشتریان بسته است و تا اطلاع ثانوی فقط سفارشات بیرون بر مجاز خواهند بود.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه