Image default
اخبار

تویوتا پس از ۱۱ ماه تحقیق از آزمایشگاه بلاک چین خود رونمایی کرد!

بر اساس گزارش های منتشر شده، شرکت تویوتا موتور به همراه شرکت خدمات مالی تویوتا، از آزمایشگاه تویوتا بلاک چین خود رونمایی کردند که شامل شش شرکت زیرمجموعه تویوتاست. این آزمایشگاه در حال بررسی این مسئله است که آینده صنعت خودرو چه می شود؟

این آزمایشگاه بلاک چین که در آوریل سال ۲۰۱۹ تاسیس شد، طی ۱۱ ماه گذشته در سکوت خبری در حال بررسی پتانسیل های فن آوری های بلاک چین بوده و اکنون به دنبال سرعت بخشیدن به ابتکارات در جهت تجاری سازی و گسترش مشارکت های استراتژیک در خارج از گروه تویوتا می باشد.

تویوتا قصد دارد به یک “شرکت حمل ونقل” تبدیل شود

هدف تویوتا از یک سال بررسی فناوری بلاک چین، تغییر تمرکز گروه به سمت تبدیل شدن به یک “شرکت حمل و نقل” جامع تر و ارائه یک پلتفرم گسترده در ارتباط با حمل و نقل است.

تویوتا برای دستیابی به این هدف، قصد دارد با استفاده از بلاک چین، محیطی را ایجاد کند که در آن کاربران بتوانند با شرکت هایی که خدمات به آنها ارائه می دهند آزادانه تر و در عین حال ایمن تر ارتباط برقرار کنند.

قبل از خرید امتحان کنید

بر اساس گزارش ها، برای دستیابی به این هدف، آزمایشگاه بلاک چین تویوتا در حال انجام مطالعات تحقیقاتی و انجام پروژه های آزمایشی است که بخشی از آن در نوامبر ۲۰۱۹ به پایان رسید.

کاربردهای اصلی در زمینه های تأیید هویت مشتری و وسیله نقلیه، همراه با نظارت بر زنجیره تأمین و دیجیتالی کردن دارایی ها برای متنوع کردن طیف وسیعی از روش های تأمین مالی موجود، شناسایی شدند.

اطلاعیه تویوتا، بر امید این سازمان برای توسعه بیشتر در زمینه ابتکارات خود برای اجرا و مشارکت استراتژیک خود با شرکت های داخل و خارج از گروه تاکید دارد.

علاوه بر این، این آزمایشگاه در نظر دارد تا روند پیاده سازی اجتماعی پلتفرم های مختلف بلاک چین های موجود در سطح جهان را تسریع کند.
همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، تویوتا مدت هاست که در فضای بلاک چین فعالیت داشته و در سال ۲۰۱۶ بخشی از کنسرسیوم R3 بانک های جهانی و شرکت ها شد.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

علیرضا مومنی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۴

هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد

درگیر کردیم خودمون و تهش هیچی نصیبمون نشد ! والا پراید خریده بودیم الان ۴ برابر سود داده بود.

اون از قوانین داخلی و کالای قاچاق شناخته شدن ماینرا و برق صادراتی اینم از قوانین خارجی !

گرفتار شدیم گرفتااااار

پاسخ
مهران عطاران فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۲

دوستان عزیز این موضوع رو جدی بگیرند بازار هرچند پر از نوسانات هس نزولی و صعودی ولی تو ولت موندن با تحمل نوسانات بهتر از بلوکه شدن دارایی تان هست در ضمن بازار در بلند مدت رو به صعودی هست و ارزش به ترید از این نوسانات رو نداره
موفق باشید

پاسخ
ساها منوچهری فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۱

سلام من متوجه نمی شم یعنی میخواد محصولاتش رو با بیت کوین بفروشه اگه اینطوره خوب یه وقت سایپا عقب نیفته اونا هم پرایدشون رو با بیت کوین بفروشن

پاسخ
بابک گودرزی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۲۰

عذر میخوام . اینکه ریکاوری فریز داریم مثلا در اکسودوس و اتمیک . درمورد کیف پول هاس اختصاصی ارزها که اونا هم کلمات ریکاوری میدن صدق میکنه. و در کل آیا باید نگران دارایی هامون توی این کیف پول هاس خصوصی باشیم واقعا یا نه؟ قطعی بگید جواب رو

پاسخ
محمود شهراوندی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۲:۱۸

سلام اگر با وی پی ان وارد کیف پول های پیشنهادی بشیم میخواستم بپرسم وی پی ان هر بار یک ای پی ایجاد میکنه و این تغییر ای پی مشکل ساز نمیشه ؟

پاسخ

ارسال دیدگاه