Image default
اخبار

تیم دراپر: بیت کوین ، دنیا را از بحران نجات خواهد داد نه دولت‌ها!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که در میان بازگشت قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC) پس از ریزش این بازار در هفته گذشته، تیم دراپر، سرمایه گذار میلیاردر پیش بینی خوش بینانه دیگری درباره بیت کوین ارائه داد.

دراپر در مصاحبه ای با پادکست ۴۱۵ Stories ، از تمرکززدایی که در بیت کوین و سایر فناوری های جدید به کار رفته است، به عنوان ابزاری مهم که توانایی “تبدیل بزرگ ترین صنایع جهان” را دارد، نام برد.

این بیت کوین خواهد بود که مشکلات را برطرف می کند نه بانک ها و دولت ها

به گفته دراپر، بیت کوین برخلاف ارزهای دیجیتال برتر نهادهای متمرکز مانند بانک ها و دولت ها، یکی از مهم ترین ابزارها برای بهبود بحران مالی جهانی است، دراپر با اشاره به مصاحبه ای که انجام داده، در پستی در توییتر منتشر کرد:

این بیت کوین خواهد بود که مشکلات را از بین می برد نه بانک ها و دولت ها.

دراپر در مصاحبه خود با اطمینان عنوان کرد که فناوری های جدید مانند بیت کوین و هوش مصنوعی این پتانسیل را دارند که تمام صنایع را از بانکداری تا مراقبت های بهداشتی و املاک و مستغلات به طور کامل دچار تغییر و تحول کنند و تریلیون ها دلار ارزش آنها را از بین ببرند. به عنوان نمونه، دراپر به یک مورد از کاربردهای این فناوری در صنعت بیمه اشاره کرد و اظهار داشت که ترکیب هوش مصنوعی، قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین و بیت کوین یک شروع عالی برای یک شرکت بیمه است. دراپر در این خصوص عنوان کرد:

“به عنوان مثال، من می توانم برای تعیین میزان کلاهبرداری یک شرکت بیمه را با هوش مصنوعی راه‌اندازی کنم و یک قرارداد هوشمند را با بیت کوین آغاز کنم و همه این موارد را در بلاک چین قرار دهم.”

دراپر به دلیل پیش بینی اش در مورد قیمت ۲۵۰،۰۰۰ دلاری بیت کوین شناخته شده است

تیم دراپر یکی از پیشگامان مشاغل تجاری در ایالات متحده و یکی از بنیانگذاران شرکت Draper Fisher Jurvetson Venture ، به عنوان یکی از حامیان اصلی صنعت ارزهای دیجیتال شناخته شده است. دراپر در کنار گاوهای برجسته بیت کوین مانند آنتونی پامپلیانو، بنیانگذار مورگان کریک و جان مک آفی به دلیل پیش بینی های های هوش بینانه شان در مورد بیت کوین شناخته شده است. دراپر پس از پیش بینی اینکه قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید، عنوان کرد که بیت کوین به بیشتر از این قیمت ها افزایش خواهد یافت. دراپر در فوریه سال ۲۰۲۰ عنوان کرد که اواخر آگوست ۲۰۱۹ سهام خود را به خاطر سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال خارج کرده است.

لازم به ذکر است که دراپر به غیر از ارائه نظرات صعودی در مورد ارزهای دیجیتال، در توسعه فناوری نیز سرمایه گذاری کرده است. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده، این سرمایه گذار اکنون در فن آوری هایی مانند امور مالی غیر متمرکز، پتانسیل بزرگی را مشاهده می کند. بدین ترتیب، در تاریخ ۱۶ مارس، دراپر در پول دیافی دائو سرمایه گذاری کرد و سهام خود را به شکل توکن نظارتی DMG خریداری کرد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه