Image default
اخبار بیت کوین

روند بهبود قیمت بیت کوین ممکن است چندین ماه به طول بینجامد!

طبق گفته راب اسلایمر (Rob Sluymer)، محقق فنی شرکت تحقیقات بازار مشاوران جهانی فاندستریت، مسیر بهبود برای قیمت بیت کوین (BTC) می تواند طولانی باشد.

طبق گزارش بلومبرگ، اسلایمر در یادداشت اخیر خود نوشت که عملکرد قیمت بیت کوین با افت قیمت اخیری که به همراه داشته است، به شدت به خطر افتاده است. وی نوشت:

افت قیمت ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته، بازتابی از این هراس است که همه طبقات دارایی با این کاهش قیمت مواجه خواهند شد، خواه دارایی های مانند اوراق قرضه باشند یا دارایی هایی مانند سهام. سقف قیمت کوتاه و کف قیمت کوتاه برای بیت کوین به وجود آمده است که باعث می شمود این دارایی دیجیتال در برای مدت زمان بیتری به خطر افتاده و آسیب پذیر باشد.

با این وجود، اسلایمر اعتراف کرد که این امکان وجود دارد که بیت کوین بالاتر از میانگین ۲۰۰ هفته ای خود باقی بماند، که به نظر وی، این یک سطح پشتیبانی بلند مدت ساختاری برای بیشتر دارایی هاست. وی همچنین با اشاره به اینکه این شاخص در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ برای بیت کوین کارساز بوده است، افزود:

در حال حاضر، از نظر فنی در مورد بیت کوین این احساس وجود دارد که این ارز دیجیتال در تلاش برای بازگشت قیمت خود می باشد، اما این امر، احتمالاً به چندین ماه زمان نیاز دارد تا آسیب فنی کنونی را ترمیم کند.

بیت کوین در سطح زیر ۵۰۰۰ دلار با فشار عمده خرید روبرو خواهد شد

ویجی ایار (Vijay Ayyar)، رئیس توسعه تجارت در صرافی ارزهای دیجیتال لونو (Luno)، خاطرنشان کرد که بیت کوین در سطح زیر ۵۰۰۰ دلار با فشار عمده خرید روبرو خواهد شد که این مسئله نشان دهنده خستگی فروشندگان است. وی در ادامه افزود:

این قیمت ها برای بسیاری از ماینرها به طور بالقوه کمتر از هزینه های جاری بوده است و ما شاهد کاهش نرخ هش هستیم. ماینرها نیز بهتر است که بیت کوین را فقط با چنین قیمت هایی خریداری کنند تا برایشان سود داشته باشد.

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت کوین، در کمتر از دو ماه، ایار انتظار دارد که قیمت ها دوباره قبل از تثبیت بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار تا زمان بازار گاوی بعدی، به ۶٫۵۰۰ دلار برسد. وی نتیجه گیری کرد:

این یک روند توزیع مجدد کلاسیک است و برای عملکرد قیمت بیت کوین در آینده و یک مومنتوم صعودی بسیار مفید است.

لازم به ذکراست که قیمت بیت کوین در حال حاضر ۵٫۹۸۵ دلار می باشد.

تغییر در سطح انتظارات سرمایه گذاران بیت کوین

در حالی که رکود اخیر ارزهای دیجیتال، منجر به از دست رفتن اعتماد به بیت کوین شد، روند صعودی که اندکی پس از آن رخ داد، نشان می دهد که خوش بینی در بین برخی سرمایه گذاران بازگشته است. رائول پال (Raoul Pal)، بنیان گذار و مدیرعامل Global اخیراً اظهار داشت که با ازگشت ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین در طی یک هفته، نظر وی راجع به این دارایی دیجیتال مثبت است.

همانطور که کوین تلگراف نیز پیش از این گزارش داد، بانکو سلای (Banco Sella) ایتالیا اخیراً یک سرویس معاملاتی بیت کوین را به عنوان بخشی از پلتفرم بانکی هوشمند خود به نام هایپ (Hype) راه اندازی کرده است.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

محراب گنابادی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۱:۴۵

سلام و خسته نباشید طی این یکسال فکر کنم ۲ مرتبه بیت کوین به بالای ۱۰ هزار دلار رسید، می تونستم بفروشم، نفروختم، اگر می فروختم و در قیمت پایین

بازخرید میکردم، مابه التفاوتش خوب خیلی می شد و بار آخر که چند روز پیش سقوط کرد، میشد ۵ هزار دلار… الان شانس نداریم، فردای روزگار که دوباره BTC

بره بالای ۱۰ هزار تا، بفروشم، ولی از شانس بد می بینید که بیت کوین ۳۱ هزار دلار میشه! و من رو تبدیل میکنه به سنگ روی یخ! خلاصه این بیت کوین ایستاده

ببینه من چه کار میکنم، دقیقا خلافش عمل میکنه!

پاسخ
سهراب محمدی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۱:۴۲

ممنون وسپاسگذار بسیار مفید واموزنده دست شمادرد نکنه

میشه بپرسم این گروهی که این مقالات رو میزاره چند نفرن چون برای خوندن این همه مطلب هم قطعا یه گروه لازمه

پاسخ
احمد اتابکی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۱:۳۸

بسیار عالی بود در زمان مناسب مقاله بسیار مناسب

پاسخ
سهند رضوانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۱:۳۷

ممنون خیلی عالی و مفید بود

پاسخ
سهیل فروردین ۲, ۱۳۹۹ at ۲۱:۳۵

یعنی چند ماه دیگه اوضاع درست میشه ؟

یا اینکه باید تا پایان سال آینده صبر کرد؟

پاسخ

ارسال دیدگاه