Image default
اخبار

ویتالیک بوترین، چشم‌انداز خود را برای دهه بعدی توسعه اتریوم ۲٫۰ آشکار می‌کند!

بر اساس گزارشهای منتشر شده، ویتالیک بوترین، بنیان گذار اتریوم طی پستی در توئیتر، نقشه راه شخصی خود را برای اتریوم ۲٫۰ تشریح کرد. در این پست نقشه راه اتریوم ۲٫۰ برای ۵ تا ۱۰ سال آینده ترسیم شده است.

پیشرفت در عمل است

ویتالیک در این پست تأکید کرد که تحقیق و توسعه فارغ از چالش های اخیر ادامه خواهد یافت. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد: باید از بروز پیچیدگی هایی که همراه با بروزرسانی سیستم به وجود می آید، کمتر هراس داشت و خاطرنشان کرد: بسیاری از تغییرات پیش رو، مشکلاتی را که قبلاً ذکر شده است، برطرف می کند.

در این پست، ویتالیک به پیشرفت اتریوم در طی دو سال گذشته نگاهی انداخت و اظهار داشت:

به طور کلی، در طول ۲ سال گذشته تغییر جدی از تحقیقات “blue sky” صورت گرفته است و سعی بر این بوده تا آنچه که ممکن است، درک شود، تحقیق و توسعه لازم صورت گرفته است، برای بهینه سازی امور اساسی که می دانیم قابل اجرا هستند تلاش صورت گرفته و آنها پیاده سازی شده اند.

واکنش متفاوت از سوی جامعه ارزهای دیجیتال

برخی نسبت به این پست، واکنش مثبتی نشان دادند و اظهار داشتند که مشتاقانه منتظر ادامه روند این پروژه هستند. با این حال، تاکنون محبوب ترین اظهارنظر در مورد چگونگی تأثیر ان برنامه پیشنهادی بر قیمت اتریوم بوده است.با وجود نوسانات اخیر بازار، اتریوم ۲٫۰ همچنان در حال برنامه ریزی است.

در ماه گذشته، ویتالیک در یک مصاحبه اختصاصی به کوین تلگراف عنوان کرد که هدف اصلی این پروژه برای سال جاری راه اندازی فاز ۰ اتریوم ۲٫۰ است. پس از راه اندازی این فاز، اتریوم ۲٫۰ به عنوان یک شبکه مستقل از اثبات سهام آغاز به کار خواهد کرد.

همانطور که بخش تجزیه و تحلیل بازار کوین تلگراف در چند روز گذشته گزارش داد، قیمت اتریوم در ابتدای سال از حدود ۱۳۰ دلار به ۲۷۴ دلار در اواسط ماه فوریه رسید که این مسئله رشد ۱۱۱ درصدی این ارز دیجیتال را نشان می دهد. به دنبال اصلاح اخیر بازار، قیمت اتریوم به کمتر از ۸۶ دلار کاهش یافت. گفتنی است که اتریوم در حال حاضر حدود ۱۳۱٫۸۹ قیمت دارد. 

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
5 Comments
جدیدترین
قدیمی تیرین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
شیرین حق شناس
شیرین حق شناس
3 ماه گذشته

خوشا به حالشون که کشورشون بستری رو آماده کرده که مردمش هر روز پیشرفت کنن ما ها تا همین یکی دو سال پیش داشتیم با این اینترنت دی آل آپ سرو

کله میزدیم وقتی به خودمون اومدیم که دیدیم ای وای بچه دبستانیها توی کشورهای دیگه همه پول تو جیبیشون رو رفتن ارز دیجیتال خریدن و الان همه شون

ثروتمندن

دفعه بعد ایران به دنیا نمیام

ضیا سهرابی
ضیا سهرابی
3 ماه گذشته

میشه راجع به ارز دیجیتال چین مطلب بزارید

منکه فکر میکنم این ویروس منحوس کرونا رو چین ساخت تا از دنیا جلو بیفته

ابراهیم الوندی
ابراهیم الوندی
3 ماه گذشته

باز این بشر واسه اتریوم پیش بینی کرد هر وقت پیش بینی میکنه یه بلایی سر ارزهای دیجیتال میاد

عباسی
عباسی
3 ماه گذشته

سلام مقاله های خوبتون آدم رو تشویق میکنه بیاد از ارزجو ارز دیجیتال بخره

از حسن انتخاب مدیریت برای کادر خوبشون تشکر می کنم

سعید خبازها
سعید خبازها
3 ماه گذشته

از زمانی که بیت سقوط شدید کرد. همه( رسانه ها،تحلیلگرها…) خودشونو به زمین و زمان، در و دیوار میزنن که این سقوط نادیده بگیرن. هی مطالب و آمار به ظاهر امیدوار کننده میدن. من نمیخوام با ناامیدی حرف بزنم اما ی مقدار منطقی و با واقعیت حرف بزنیم.
کلا منظورم اینه که بیت نخریم بریم اتریوم بخریم