Image default
اخبار

Banca Sella ایتالیا، یک سرویس معاملات بیت کوین راه‌اندازی می‌کند!

رشد پذیرش ارزهای دیجیتال و شیوع ویروس کووید ۱۹، بانکو سلای (Banco Sella) ایتالیا را به راه اندازی یک سرویس معاملات بیت کوین ترغیب کرده است.

معاملات از طریق پلتفرم هایپ (Hype) این بانک انجام می شود و این بانک به عنوان واسطه برای کاهش خطرات امنیتی احتمالی با مبادلات ارزهای دیجیتال عمل می کند. با وجود منع آمد و شد در خیابان ها و حضور مردم در خانه، این بانک از افزایش علاقه به بیت کوین به عنوان راهی مطمئن برای انتقال پول بین المللی در میان این بحران به وجود آمده استفاده می کند.

۱٫۲ میلیون ایتالیایی در حال حاضر از پلتفرم هایپ استفاده می کنند

در حدود ۱٫۲ میلیون ایتالیایی در حال حاضر از پلتفرم هایپ بانکو سلای ایتالیا برای انجام معاملات خود استفاده می کنند و نه تنها قادر به خرید و فروش بیت کوین خواهند بود بلکه با استفاده از ارزهای دیجیتال نیز قادر به پرداخت کالا و خدمات هستند.

آنتونیو والیتوتی (Antonio Valitutti)، مدیر کل هایپ در این باره عنوان کرد:

بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین به جذب علاقه مردم به خود ادامه می دهند خصوصاً مردمی که پایگاه مشتریان ما را تشکیل می دهند.

گفتنی است که علاقه به ارزهای دیجیتال و بلاک چین در ماه های اخیر در بین مؤسسات ایتالیایی افزایش یافته است. فن آوری بلاک چین برای رای گیری الکترونیکی در ناپل استفاده شد و دو دبیرستان ایتالیایی هفته گذشته اعلام کردند که آنها مدارک دیپلم را در بلاک چین ثبت خواهند کرد.

سایر استارتاپ های ایتالیایی که به فناوری ارزهای دیجیتال ملی پیوسته اند

کونیو (Conio)، یک استارتاپ مستقر در میلان اعلام کرده که آنها یک کیف پول اضافی بیت کوین را بر روی پلتفرم هایپ، همراه با امکان خرید و فروش و حضانت و نگهداری امن دارایی های دیجیتال ارائه می دهند.

این سرویس عنوان کرده که آنها برای انجام هرگونه فعالیت مرتبط با بیت کوین نیازی به اسناد اضافی یا فرآیند شناسایی هویت مشتری ندارند.

نوشته های مرتبط

۴ دیدگاه

فریبرز صدری فروردین ۵, ۱۳۹۹ at ۱۶:۵۳

با سلام ممنون از تیم خوب ارزجو ، لطفا راجع به تاثیر قیمت بیتکوین از کرونا بیشتر مطلب بزارید ، واقعا آدم گیجه تو این شرایط نمیدونه بخره یا دست نگه داره . ممنون

پاسخ
arzjoo فروردین ۶, ۱۳۹۹ at ۱۳:۳۲

با سلام حتما خبرهای موضوعی در این حوزه منتشر خواهد شد

پاسخ
صادق فروردین ۵, ۱۳۹۹ at ۱۶:۵۱

ممنون از مقالات ، لطفا راجع به تحلیل و پیشبینی بازار بیشتر مطلب بزارید

پاسخ
هدی رضوانی فروردین ۵, ۱۳۹۹ at ۱۶:۵۰

الان ایتالیا با این وضع کرونا استارت آپم میزنه ؟! بیخیال تر از ما اینان

پاسخ

ارسال دیدگاه