Image default
اخبار

راه‌اندازی پیمایش مبتنی بر بلاک چین در زمینه ویروس کرونا توسط پلتفرم الگوراند!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که پلتفرم ارز دیجیتال گواه اثبات سهام الگوراند یک پیمایش جهانی به منظور گردآوری یک بانک اطلاعاتی باز درباره شیوع، وضعیت و علائم بیماری همه گیر کرونا یا همان کووید ۱۹ ایجاد کرده است.

این شرکت در توئیتی عنوان کرد که اپلیکیشن پیمایش ‘IReportCovid’ خود به یک مخزن داده جهانی کمک می کند که به صورت آنی به روزرسانی شود تا در مورد اقدامات امدادرسانی در زمینه ویروس همه گیر کرونا اطلاع رسانی کند.

الگوراند این پیمایش را به منظور ایجاد پایگاه داده جهانی کروناویروس انجام می دهد

الگوراند در مطلبی در وبلاگ خود اظهار داشت که این ابتکار عمل در صدد رسیدگی به فقدان داده های واقعی در مورد ابتلای افراد جامعه به این ویروس است. پاسخ های این پیمایش به طور عمومی به بلاک چین الگوراند ارسال می شوند تا دسترسی دائمی به داده ها امکان پذیر باشد.

پاسخ دهندگان قادر به تغییر یا حذف اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند، نیستند و از آنجا که شرایط آنها تغییر می کند، تشویق می شوند تا بارها و بارها پاسخهای خود را به روز کنند. به این ترتیب، افرادی که مبتلا به این ویروس نیستند، در صورت تغییر وضعیتشان، تشویق می شوند که در این زمینه مشارکت داشته باشند و اطلاعات خود را به روز کنند.

در این پیمایش از افراد در مورد اطلاعات عمومی نظیر سن، جنس، محل زندگی به علاوه اینکه آیا مشارکت کنندگان در زمینه ابتلا به ویروس کرونا مورد آزمایش یا تحت درمان قرار گرفته اند، یا اینکه آیا آنها قرنطینه شده اند، سوالاتی رسیده می شود.

الگوراند آمار جمع آوری شده را منتشر خواهد کرد و ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده از پیمایش عرضه می کند. دکتر طال رابین (Tal Rabin)، رئیس تحقیقات بنیاد الگوراند، تأکید می کند که “نیاز به اطلاعات یکی از اصلی ترین ملزومات مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کروناست.” او افزود:

“اطلاعات بسیار اندکی از مردم جامعه به طور مستقیم می توان دریافت کرد. امیدوارم افراد بیشتری در جهان به پرسش های برنامه ما پاسخ دهند تا بتوانیم اطلاعات قابل توجهی را جمع آوری کنیم. “

پیمایش الگوراند یکی از فعایت های گسترده ای است که توسط بازیکنان بزرگ ارزهای دیجیتال در زمینه امدادرسانی به مبتلایان ویروس کرونا صورت گرفته است.

کوین تلگراف در تاریخ ۲۵ مارس گزارش داد که خیریه بایننس یک اقدام جهانی برای جمع آوری کمک های مالی در زمینه توزیع لوازم پزشکی به کشورهایی که ضربه سختی توسط ویروس کرونا به آنها وارد شده است ، انجام داده است. صرافی بایننس این کار را با اهدای یک میلیون دلار آغاز کرد و با یک میلیون دلار دیگر کمک های عمومی هماهنگ خواهد شد.

نوشته های مرتبط

6
دیدگاه بگذارید

avatar
5 موضوعات نظر
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
2 نویسندگان دیدگاه
arzjooپویا مهدویحمید محتشمیپاشاسهراب رضایی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
پویا مهدوی
Guest
پویا مهدوی

سلام
یه سوال
نصف شدن پاداش ماینینگ در مقدار درامد استخراج دستگاه تاثیر میداره ؟ یا افزایش قیمت بیت جبران میکنه؟

arzjoo
ویرایشگر

بله پاداش استخراج نف میشه قطعاً تاثیر خواهد داشت و ممکن هست در قیمت بیت کوین هم تاثیرگذار باشه

حمید محتشمی
Guest
حمید محتشمی

کاش یک پلتفرمی بیاد که بتونه مردم رو به زور نگه داره خونه مثل همون کاری که روسیه کرد گفته بیشتر از صد متر نمیتونن دور بشن از خونشون چه برای بردن زباله باشه چه برای خرید حالا جالب اینجاست که از یکطرف خیابان تا اون طرف خیابان بخوای بری خودش یه هزار متری میشه

پاشا
Guest
پاشا

سلام شب شما بخیر

شما فکر می کنید با این تفاضیل میشه جلوی پیشرفت این ویروس رو گرفت یا اینکه یکی دو میلیارد از جمعیت از بین میرن

مرسی

سهراب رضایی
Guest
سهراب رضایی

سلام شب شما بخیر ممنون که مقاله به این خوبی گذاشتید

ممنون

سینا محمدی
Guest
سینا محمدی

اخبار جدید و مربوط به قیمت بیت کوین در سایت قرار دهید.
ممنون