Image default
اخبار

Bitfury توان محاسباتی پردازش ارزهای دیجیتال خود را برای تحقیق در زمینه ویروس کووید ۱۹ اختصاص داد!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت توسعه بلاک چین Bitfury توان محاسباتی را که برای پردازش ارزهای دیجیتال استفاده می کند، دوباره به تحقیق در زمینه ویروس کووید ۱۹ اختصاص داده است.

این شرکت در بیانیه ای عنوان کرد که نودهای محاسباتی مبتنی بر GPU را برای اجرای محاسبات کووید ۱۹ ا اختصاص داده است. تخصیص منابع Bitfury به منظور کمک به تلاش محاسباتی توزیع شده Folding@Home (F@H) صورت گرفته است. Folding@Home توسط کنسرسیوم آزمایشگاه های تحقیقاتی علمی در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا ایجاد شده است.

در پی همه گیر جهانی ویروس کووید ۱۹، Folding@Home پروژه ای را برای اجرای شبیه سازی ساختار مولکولی این ویروس در جهت تلاش برای کمک به توسعه درمان های مؤثر آغاز کرده است.

این پروژه که نیازمند قدرت عظیم محاسباتی است، به دنبال کمک مالی از منابع محاسباتی از شرکت ها، سازمان ها و افراد بوده است.
Bitfury تا به امروز از نودهای خود برای تکمیل بیش از ۱۳۰۰ محاسبه برای نوآوری Folding@Home استفاده کرده است.

والری واویلوف (Valery Vavilov)، مدیرعامل Bitfury در بیانیه ای اظهار داشت که وی “اطمینان دارد که این پروژه از Folding at Home ، در کنار کار بسیاری از محققان و پزشکان، به طور قابل توجهی موجب پیشرفت در درمان این بیماری خواهد شد.”

همانطور که قبلاً کوین تلگراف نیز پیش از این گزارش داده است، Bitfury جزو جدیدترین بازیکنان صنعت ارزهای دیجیتال است که به پروژه Folding@Home پیوسته است.

این پروژه از شبکه محاسباتی غیر متمرکز گولم (Golem) و پلتفرم بلاک چینی تزوس (XTZ) کمک دریافت کرده است. همچنین لازم به ذکر است که در اواسط ماه مارس نیز انویدیا (Nvidia) از گیمرهای انفرادی خواست تا منابع محاسباتی استفاده نشده GPU خود را در تلاش برای تحقیق اختصاص دهند.

نوشته های مرتبط

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 موضوعات نظر
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
2 نویسندگان دیدگاه
arzjooعلیرضا سلطانیبهادر خمیسیاحمد آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
علیرضا سلطانی
Guest
علیرضا سلطانی

نه بابا من که فکر میکنم دولت ها دارن کیف میکنن این ویروس نجاتشون داده الان فرانسه چهل هفته جلیقه زردها ریخته بودن بیرون الان دولتش نجات پیدا کرد همین دولت خودمون اگه بازنشسته ها بمیرن چقدر به نفعش میشه که البته آمار بین ۲۳ تا ۴۴ سال ما درست مثل ۴۵ تا ۶۰ سالمون بوده بگذریم دولت ها خودشون دارن این ویروس رو دست به دست میکنن

بهادر خمیسی
Guest
بهادر خمیسی

پکیج آموزشی دارید ؟

ممکن حالا حالا ها مجبور شیم تو خونه بمونیم ؟

میدونید یه خرچنگ زنده بهتر از ناپلون مرده است ؟ اگه آموزشی هر چی دارید تو سایت بزارید ممنون میشم

arzjoo
ویرایشگر

مطالب آموزشی سایت در حال حاضر در دسترس همه قرار دارد

احمد
Guest
احمد

سرکار خانم هرندی

دستتون درد نکنه مثل همیشه خوب ولی برای من کافی نبود