Image default
اخبار

” هاوینگ ” موضوع اصلی بحث‌ها در توئیتر و رسانه‌های ارز دیجیتال!

با اینکه کمتر از سه هفته تا رویداد هاوینگ باقی مانده است، این موضوع به عنوان روایت برجسته بیت کوین در توییتر پیشی گرفته است و بار دیگر بر پوشش رسانه ای مسلط  می شود.

شرکت تحلیل احساسات اجتماعی ارز دیجیتال TheTIE داده هایی را در توییتر منتشر کرد که نشان می دهد بحث در مورد “رویداد هاوینگ” در رتبه نهم عناوین بحث شده مربوط به بیت کوین (BTC) در توییتر است، که ۶۵۰ توییت در این موضوع ثبت شده است. در عین حال، بحث های بیت کوین که با طلا ارتباط داشت، شامل ۶۹۰ توییت بود.

ماتی گرین اسپن (Mati Greenspan)، تحلیلگر ارز دیجیتال به کوین تلگراف گفت: ” رویداد هاوینگ با وجود ویروس کووید ۱۹ و وضع اقتصادی موجود، بحث ها را به خود اختصاص داده است.

با این حال، روز بعد چت های مربوط به رویداد هاوینگ بیت کوین تقریبا دو برابر شد تا با ۱٫۰۵۸ توییت تبدیل به دومین موضوع محبوب مربوط به بیت کوین در توییتر شود. فقط «#trading» با ۱،۱۲۹ توییت حجم بیشتری از بحث را به خود اختصاص داد، در حالی که طلا با ۶۳۴ پست به رتبه نهم رسید.

به گفته شرکت تحلیل احساسات LunarCRUSH، افزایش بحث های مربوط به هاوینگ همزمان با افزایش هفتگی پست های مربوط به بیت کوین بود که ۸٫۱۳۴ پست مربوط به بیت کوین در هر ساعت در توییتر را شامل می شد.

پوشش رسانه های ارز دیجیتال از ویروس کووید ۱۹ ممکن است به اوج خود رسیده باشد

TheTIE همچنین به افزایش مداوم پوشش رسانه ای هاوینگ در ماه آوریل اشاره کرده است، که ممکن است در افزایش فعالیت های اجتماعی مرتبط نقش داشته باشد.

جوشوا فرانک (Joshua Frank)، از بنیان گذاران TheTIE ، داده هایی را با کوین تلگراف در مقایسه حجم مقالات رسانه های ارز دیجیتال در مباحث مربوط به “رویداد هاوینگ”، “ویروس کرونا” و “طلا” به اشتراک گذاشت.

داده ها نشان می دهد که مقالات مربوط به موضوعات هاوینگ و طلا در محدوده ثابت در طی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ در حال نوسان است. موضوع رویداد هاوینگ از طلا در ماه فوریه پیشی گرفت، اما کووید ۱۹ در ماه مارس به موضوع اصلی تبدیل شد.

با این حال، به نظر می رسد که پوشش خبری رویداد هاوینگ از ویروس کرونا پیشی گرفته است. فرانک در این باره به کوین تلگراف گفت:
“آنچه می توانیم ببینیم این است که در ماه مارس، ویروس کرونا در کنار بیت کوین به موضوع اصلی تبدیل شد، اما اخیراً بحث پیرامون ویروس کرونا شروع به سقوط کرده است زیرا رویداد هاوینگ شروع به کسب یک مومنتوم کرده است.”

کاهش بحث پیرامون ETH 2.0 در اواسط ماه مارس

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط TheTIE همچنین نشان می دهد که بحث مربوط به ETH 2.0 به طور پیوسته در کنار هاوینگ با افزایش همره بود تا اینکه بازار ارزهای دیجیتال در ماه مارس سقوط کرد.

داده ها نشان می دهد که بحث ها پیرامون ETH 2.0 در سپتامبر ۲۰۱۹ در حال کاهش بود و در ابتدای ژانویه دوباره افزایش یافت.
لازم به ذکر است کهTheTIE  هر ۳۵۰ میلی ثانیه به روز می شود و روزانه ۸۵۰ میلیون توییت در مورد بیش از ۴۵۰ ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار می دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از