Image default
اخبار

شرکت تابعه صرافی ژاپنی bitFlyer ، خدمات مشاوره ارائه می‌دهد!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که با اعمال قوانین جدید در مورد دارایی های دیجیتال در ژاپن، یک شرکت تابعه bitFlyer شروع به ارائه مشاوره در مورد فناوری بلاک چین کرد.

یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال در ژاپن و یکی از بزرگ ترین کارگزاران بیت کوین در سراسر جهان که اخیراً اعلام کرده است که زیرمجموعه بلاک چین آنها شروع به ارائه خدمات مشاوره ای برای رسیدگی به درخواست های مشاغل جدید در زمینه فناوری بلاک چین خواهد کرد.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، بلاک چین bitFlyer عنوان کرد که آنها علاوه بر خدمات BaaS، کسب و کار مشترک، miyabi Core و RegTech در این شرکت خدمات پنجمی – مشاوره ای – نیز ارائه می دهند. این برنامه برای شرکت ها و به منظور شروع مشاغل جدید و تحول در مدیریت کار در صنایعی مانند امور مالی، تولید، فناوری، املاک و مستغلات و بخش های عمومی است.

این اقدام در پاسخ به درخواست های بلاک چین bitFlyer در مورد فناوری بلاک چین صورت گرفته است. این شرکت خاطرنشان کرد که شرکت ها در مورد عرضه توکن های بهادار (STO) ، ساختن زنجیره های تأمین شفاف و نحوه استفاده از توکن های غیر قابل تعویض (NFT) برای مدیریت IP های محتوای بازی های ویدئویی، موسیقی و کپی رایت های انیمه تحقیقاتی که یک کسب وکار بزرگ در ژاپن است، انجام داده اند.

bitFlyer که مقر آن در توکیو است و شرکت های تابعه ای در اروپا و ایالات متحده دارد، قصد دارد تا یک راه حل یکجانبه برای ارائه ایده هایی برای توسعه سیستم ها، پیاده سازی و مدیریت ارائه دهد. این صرافی ارز دیجیتال اخیراً به مشتریان خود این امکان را داد که بدون پرداخت هزینه، بیت کوین (BTC) را با دلار آمریکا خریداری کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از