Image default
اخبار

Storj، برنامه ذخیره‌سازی رایگان را برای تحقیقات مربوط به ویروس کرونا راه‌اندازی می‌کند!

بر اساس گزارش های منتشر شده، شبکه ابری مبتنی بر بلاک چین Storj از برنامه ای برای تأمین فضای ذخیره رایگان برای سازمان هایی که درباره ویروس کووید ۱۹ تحقیق می کنند، خبر داده است.

شبکه ذخیره سازی غیر متمرکزStorj ، برنامه ای را ارائه داده است که امکان ذخیره سازی رایگان را برای سازمان هایی که در زمینه ویروس کووید ۱۹ تحقیق می کنند، فراهم می کند.

این برنامه سهم گسترده ای از جامعه ارزدیجیتال را به سمت پلتفرم تحقیقات علمی توزیع شده Folding@Home دنبال می کند. شبکه ابری مستقر در بلاک چینStorj در تاریخ ۲۲ آوریل، برنامه ای را ارائه داد که امکان ذخیره سازی آنلاین رایگان را برای سازمان هایی که در تحقیقات مربوط به مبارزه جهانی علیه ویروس همه گیر کرونا شرکت می کنند، فراهم کرد.

برنامه ذخیره سازی Storj یک ترابایت فضای ذخیره رایگان ابر را در اختیار سازمان های واجد شرایط قرار می دهد. سازمان های واجد شرایط همچنین به مدت یک سال پهنای باند ماهانه یک ترابایت ذخیره سازی را در پلتفرم ابری غیر متمرکز Tardigrade خود دریافت می کنند.

Storj در کل متعهد شده است تا پنج پتابایت فضای ذخیره و داده نسبت به تحقیقات کووید ۱۹ ارائه دهد و درخواست منابع بیشتر از یک ترابایت را در نظر بگیرد.

Storj شامل یک راه حل برای ذخیره سازی فایل های متن باز و غیر متمرکز است که از رمزگذاری، شاردینگ فایل و بلاک چین برای ذخیره داده ها در یک شبکه همتا به همتا استفاده می کند.

جامعه ارز دیجیتال نسبت به نبرد با کووید ۱۹ اقدام می کند

جامعه ارزهای دیجیتال علاوه بر ارائه کمک های مالی و مادی با اهدای منابع محاسباتی به پلتفرم تحقیقاتی توزیع شدهFolding@Home یاF@H ، اقدام به پشتیبانی از مبارزه با ویروس کرونا کرده است.

F@H یک پروژهٔ رایانش توزیع شده برای تحقیق دربارهٔ بیماری ‌هاست. F@H در واکنش به ویروس کووید ۱۹ ، پروژه ای را برای انجام شبیه سازی ساختار مولکولی ویروس برای اطلاع از توسعه درمان های بالقوه آغاز کرده است.

در تاریخ ۳۱ مارس، شرکت بلاک چینBitfury اعلام کرد که برخی از نودهای خود را به F@H اختصاص داده است. شرکت های دیگر به دنبال هدایت کمک های محاسباتی از جامعه ارز دیجیتال از جمله گولم و تزوس (XTZ) بودند. انویدیا همچنین از گیمرها خواسته است منابع محاسباتی GPU استفاده نشده را به F@H اهدا کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از