Image default
اخبار

تعلیق کانال یوتیوب مدیر اجرایی ریپل!

بر اساس گزارش های منتشر شده، دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر اجرایی ریپل عنوان کرده است که کانال یوتیوب وی در تاریخ ۲۹ آوریل به حالت تعلیق درآمده است. این خبر چند روز پس از طرح شکایت شرکت وی علیه این پلتفرم رسانه های اجتماعی مطرح می شود، اگرچه این دو واقعه ممکن است ارتباطی نداشته باشند.

شوارتز در توییت عنوان کرد: “عجیب است، یوتیوب فقط تصمیم گرفت کانال من (SJoelKatz) را به خاطر جعل هویت به حالت تعلیق درآورد.” “نمی دانم چه کسی فکر می کند من جعل هویت کرده ام.”

این تعلیق پس از طرح دعوی ریپل علیه یوتیوب صورت می گیرد

تعلیق یوتیوب شوارتز تقریباً هشت روز پس از آن اتفاق افتاد که شرکت وی Ripple Labs ، و برد گارلینگهوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل آن، علیه شرکت ویدیوی اجتماعی یک ادعای قانونی ارائه کردند.

در این دادخواست اظهار شده که یوتیوب هواداران جعلی ریپل را که تبلیغات نادرستی در مورد ریپل ارائه می کردند، حذف نکرده است. اینگونه کلاهبرداری ها صنعت رمزنگاری را سال ها و به شکلی دیگر به دام انداخته است. کلاهبرداری ها اغلب شامل تشویق عموم مردم به ارسال مقداری ارز دیجیتال می شود که قول دریافت مبلغ بیشتری را نیز می دهد.

در طی چند ماه گذشته، یوتیوب تعدادی از ارزهای دیجیتال و ویدیوهای معروف پروفایل یوتیوب را که ظاهراً در این موج دست دارند، ممنوع کرده است. متعاقباً این پلتفرم، بسیاری از کانال ها را باز می گرداند، گاهی اوقات تنها پس از یک روز تعلیق. با این حال، این گزارش همچنان ادامه دارد. مشخص نیست که این ممنوعیت ربطی به دادخواست اخیر ریپل دارد یا خیر.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از