Image default
اخبار

Block.one، مبلغ ۵۰،۰۰۰ دلار در برنامه تست ویروس کووید ۱۹ مبتنی بر بلاک چین سرمایه‌گذاری می‌کند

Block.one، شرکت پشتیبان EOSIO (EOS) ، برای برنامه منبع باز خود در ۲۹ آوریل مبلغ ۵۰،۰۰۰ دلار به Genobank کمک مالی کرده است. این کمک هزینه برای تسهیل دسترسی ناشناس به آزمایش کووید ۱۹ طراحی شده است.

Genobank در آغاز ماه آوریل اعلام کرد که برنامه آن یعنی Agerona ، در کنار پلت فرم بلاک چین مبتنی بر Eos تلوس (Telos) در حال توسعه است.

Block.one این کمک هزینه را با همکاری با سرمایه دار خود، EOS VC و انکوباتور فین تک آلمانی ، FinLab EOS VC انجام داد.

Block.one در برنامه تست ویروس کووید ۱۹ مبتنی بر EOS سرمایه گذاری می کند

Agerona کاربران را به طور ناشناس با تامین کنندگان تست در کشورشان متصل می کند. تست ها حاوی بارکد های منحصر به فردی هستند که یک حساب کاربری رایگان و ناشناس در بلاک چین تلوس برای کاربر ایجاد می کنند. سپس کیت ها برای پردازش به آزمایشگاه تأیید شده ارسال می شوند و نتایج به صورت ناشناس در بلاک چین بارگذاری می شود.

این سیستم اجازه می دهد تا نتایج آزمایشات توسط محققان بهداشت و درمان، بدون پیوند با هویت افراد مورد آزمایش، تجزیه و تحلیل شود.

دانیل اوریب (Daniel Uribe)، مدیرعامل Genobank اظهار داشت: “ما از اینکه پشتیبانی از بازوی سرمایه گذار ریسک پذیر EOS VC شرکت Block.one را برعهده داریم خوشحالیم چرا که می توانیم تلاش های خود را برای ناشناس کردن کیت های آزمایش DNA / RNA (از جمله ویروس کرونا) قرار دهیم، این در حالی است که بیماران وکاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند داده های ناشناس خود را در دسترس جامعه علمی قرار دهند و به کنترل شیوع ویروس کرونا کمک کرده و به طور بالقوه در معالجه کمک کنند. “

برندان بلومر (Brendan Blumer)، مدیر اجرایی Block.one اظهار داشت: “ما شاهد رشد جامعه ای متن باز بودیم که اشتیاق و نوآوری آنها در شناسایی و حل مشکلات مهم کسب و کار در بخش هایی از هنر گرفته تا سلامتی کمک کرده است.”

Block.one در چندین شرکت در حال مبارزه با ویروس کرونا سرمایه گذاری می کند

Block.one در چندین شرکت سرمایه گذاری کرده است که در حال کار بر روی راه حل مشکلات مربوط به کووید ۱۹ هستند. این شرکت از طریق همکاری با برنامه EOS VC Grants و همکاری با FinLab EOS VC این کار را انجام داده است.

دریافت کنندگان عبارتند از: پلتفرم بهداشتی و رفاهی PUML Better Health ، پلتفرم لیست مشاغل Moonlighting و خدمات هوش مصنوعی Innoplexus.

بلومر اظهار داشت: “با شروع بحران جهانی ناشی از ویروس کرونا، مهم است که ما روش هایی که از فناوری بلاک چین برای ارائه راه حل ها استفاده می شود را تقویت و پشتیبانی کنیم.”

موارد استفاده بلاک چین در میان بحران ناشی از ویروس همه گیر کرونا برجسته می شود

گفتنی است که بسیاری از مزایای فناوری دفتر کل توزیع شده یا DLT با ابتکارات اخیر در واکنش به ویروس کووید ۱۹ به نمایش گذاشته شده است.

دانشگاه آزاد انگلستان آزمایش یک برنامه گواه اثبات ایمنی مبتنی بر بلاک چین را برای ویروس کوید ۱۹ آغاز کرد. این نمونه اولیه سعی در محافظت از حریم خصوصی دارد و در عین حال نتایج آزمایش مقاوم در برابر دستکاری را برای تأیید مصونیت ارائه می دهد.

کوین تلگراف در تاریخ ۲۶ آوریل گزارش داد که بزرگ ترین گروه مراقبت های بهداشتی نیویورک به شبکه جدید بلاک چین IBM برای تهیه کنندگان مقررات امدادی ویروس کووید ۱۹ پیوسته است.

در اواسط ماه آوریل، توسعه دهندگان کانسنسیس که روی پروتکلBaseline می کنند، سیستمی را برای ردیابی تماس با کروناویروس پیشنهاد داده اند. هدف آنها پرداختن به خطرات احتمالی حریم خصوصی، جعل سوابق و خطرات متمرکز کردن داده ها را در پیشنهادات اپل و گوگل است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از