Image default
اخبار

اگر در سال ۲۰۱۷ ارز دیجیتال در CoinGather نگهداری کرده‌اید، دولت ایالات‌متحده می‌خواهد آن را پس بگیرد

وزارت دادگستری ایالات متحده در جستجوی صاحبان دارایی های دیجیتالی است که توسط CoinGather نگهداری می شد.CoinGather یک صرافی ارز دیجیتال کوچک بود که توسط دفتر تحقیقات فدرال یا FBI در مارس ۲۰۱۸ توقیف شد.

این توقیف ماه ها پس از قطع ناگهانی این صرافی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ صورت گرفت و باعث شد که شایعاتی منتشر شود مبنی بر اینکه این پلتفرم یک exit scam انجام داده است.

دولت ایالات متحده به دنبال قربانیان کلاهبرداری CoinGather است

دولت آمریکا به دنبال اشخاصی است که ممکن است ادعایی در مورد دارایی های دیجیتال صرافی منسوخ CoinGather داشته باشند.

این تعهد نشان می دهد که ارزهای دیجیتال در حال حاضر در سرور Dell PowerEdge، شماره سریال JNFHSW1 قرار دارند. نه ارزش ارز دیجیتالی که روی سرور نگه داشته شده است و نه مبلغی که وزارت دادگستری مایل به تاوان آن است، افشا نشده است.

افرادی که به دنبال مطالبه ارزهای دیجیتالی هستند که در سرور سابق این صرافی نگهداری می شود ، ۳۵ روز فرصت دارند تا با دادگستری منطقه شرقی میشیگان تماس بگیرند.

به طرف های ذیربط دستور داده شده است تا نام، آدرس و تاریخ تولد خود را شرح دهند و اطلاعات CoinGather خود را در قالب اسناد امضا شده شرح دهند.

CoinGather در دوران اوج خود فعالیتش را متوقف می کند

تخمین زده می شود که حجم معاملات روزانه این صرافی در زمان توقف ناگهانی اش در نوامبر ۲۰۱۷ ، حدود ۱۰۰،۰۰۰ دلار بود. CoinGather در زمان توقف معاملات خود نسبتاً کوچک بود.

پست های ردیت و Bitcointalk در اواخر سال ۲۰۱۷ نشان دهنده یک واکنش شکاکانه نسبت به سکوت CoinGather از جامعه ارز دیجیتال در میان دوران وج خود می باشد.

پس از اینکه کاربران تأثیرگذار ادعا کردند صاحب وب سایت را به عنوان فردی که در اوهایو زندگی می کند، شناسایی کرده اند، در ابتدای سال ۲۰۱۸ این مسئله را به FBI گزارش کردند.

درتاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۸، FBI پس از گرفتن کیف پول برای یافتن علت احتمالی، CoinGather.com را توقیف کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از