Image default
اخبار

مکافی می‌داند که ساتوشی ناکاموتو کیست!

جان مک آفی به کوین تلگراف گفت: تشخیص هویت نویسنده وایت پیپر بیت کوین آسان است. جان مک آفی در مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف در طول هفته مجازی بلاک چین، جان مکافی که نامزد خود اعلام شده برای ریاست جمهوری ایالات متحده است، ادعا کرد که او با ۹۹ درصد اطمینان هویت ساتوشی ناکاموتو را می داند. این گفتگو پس از یک بحث و گفتگو  در این کنفرانس انجام شد که مکافی کووید ۱۹ را به عنوان یک توطئه دولت رد کرد.

مک آفی ۹۹ درصد یقین دارد که می داند ساتوشی ناکاموتو کیست

مکافی در گفتگو با کوین تلگراف، این باور عمومی را توصیف کرد که فردی به نام ساتوشی بیت کوین را “مزخرف” طراحی کرده است و اظهار داشت: یک تیم یازده نفره در طی یک دوره ۵ ساله در نهایت بیت کوین را به وجود آورند.

وی ادامه داد: من نمی دانم که آنها چگونه تصمیم گرفتند که چه کسی وایت پیپر را بنویسند. اما هر کسی که می خواهد بداند کار چه کسی بوده است – منظور من این است که شما می دانید گزینه ها کدامند- احتمالاً حدس شما کریگ رایت است، من نمی خواهم اسم دیگران را بیاورم وگرنه می فهمید که کار چه کسی بوده است، اما در این بین کسی وجود دارد که بیت کوین را نوشته است.

مک آفی سرنخ هایی را در وایت پیپر بیت کوین مشخص می کند

مک آفی ادعا می کند که تجزیه و تحلیل زبان شناسی از این وایت پیپر که همچنین به عنوان استایلومتری شناخته می شود، تمام آن چیزی است که برای کشف هویت ساتوشی لازم است.

“اگر این وایت پیپر را بخوانید، کاملاً مشخص است که آن انگلیسی است. مک آفی ادعا می کند: هر کلمه ای که در انگلیسی و آمریکایی املاء متفاوتی دارد، انگلیسی است.

وی ادامه داد که فقط پنج درصد از جمعیت وجود دارند که پس از یک دوره فضای نوشتنشان تغییر می کند – همه چیز بعد از یک دوره داری دو فضای متفاوت می شود. قالب این سند با اسنادی که وی به صورت حرفه ای منتشر کرده بود، یکسان بود. “

وی افزود: “اگر یک برنامه نویسندگی دویست دلاری بخرید و از این وایت پیپر استفاده کنید و آن را اجرا کنید و هر یک از پیپرهای منتشر شده را به دست بگیرید فقط با نود و نه درصد احتمال می توانید بگویید که کار اوست.”

مک آفی از برنامه خود برای افشای هویت ساتوشی عقب نشینی کرد

مک آفی پیش از تصمیم گیری در مورد چنین مواردی پس از یک تماس تلفنی با این فرد، اظهار داشت که او قبلاً قصد داشت هویت ساتوشی را علنی کند.

وی گفت: من از طریق تلفن با او صحبت کرده ام، واقعاً قصد داشتم هویت او را فاش کنم. زیرا، همه این مزخرفات احمقانه بود، مردم وقت خود را به خاطر هیچ تلف می کنند.

مک آفیادامه داد: وی به من گفت اگر راست می گویید، آن شخص توانایی انجام کاری را دارد. اما اگر اشتباه کردید چه می کنید؟ شما تا آخر عمر زندگی یک انسان بی گناه را نابود خواهید کرد و احتمالاً باعث مرگ او می شوید.

“در آن لحظه، من گفتم” می فهمم، دیگر نمی خواهم بگویم و نام شما هرگز بر زبان نخواهم آورد. مک آفی افزود:

“اما اگر می خواهید خودتان بفهمید که ساتوشی چه کشی است، این کار آسانی است.”

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از