Image default
اخبار

پکسفول، کمپین جمع‌آوری کمک‌های مالی بیت کوین را برای مبارزه با کووید ۱۹ در آفریقا راه‌اندازی کرد

بازار ارزدیجیتال همتا به همتای پکسفول، در میان بحران ناشی از شیوع ویروس کووید ۱۹ در حال گسترش برنامه خیرخواهانه خود به آفریقاست. بازار ارز دیجیتال همتا به همتای پکسفول در تاریخ ۴ ماه مه از گسترش ابتکار عمل خیرخواهانه #BuiltWithBitcoin خود در آفریقا با راه اندازی “Africa Fund” خبر داد.

این صندوق از هدایای بیت کوین (BTC) برای خرید منابع ضروری به منپور مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا استفاده می کند. بر اساس این اطلاعیه، موارد ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در آفریقا “یه صورت” رو به افزایش است. هدف از جمع آوری کمک های مالی برای به دست آوردن تجهیزات محافظ شخصی (PPE)، بسته های مواد غذایی و تهیه مواد غذایی و جایگاه های شستشوی دست به افراد پرخطر است.

ری یوسف (Ray Youseff)، مدیرعامل پکسفول در گفتگو با کوین تلگراف گفت:

ما می دانیم که ماه گذشته برای همه چالش برانگیز بوده است و در آفریقا که بسیاری از کاربران پکسفول در آن قرار دارند، نیز به این بیماری مبتلا شده اند. سیستم های بهداشتی دچار کمبود کارمند و کمبود مالی هستند و بسیاری از مردم در شرایط نامساعدی زندگی می کنند. در واکنش به این شرایط، ما در حال راه اندازی یک صندوق #BuiltWithBitcoin COVID-19 برای آفریقا هستیم که قصد دارد به طور مستقیم به جوامع کمک کند و ارز دیجیتال را به عنوان یک عامل مثبت در مواقع بحرانی نشان دهد. “

نقش ارز دیجیتال در کمپین های جمع آوری کمک های مالی مرتبط با ویروس کرونا

ارزهای دیجیتال می توانند موانع اصلی را در جمع آوری کمک های مالی و خیریه در طول بحران ویروس کرونا از سد راه بردارند. طبق گفته یوسف:
ماهیت همتا به همتای ارزهای دیجیتال از مرزهای مالی سنتی عبور می کند و در برخی موارد، هنگام انتقال وجه سریعتر و راحت تر است. در هنگام شیوع یک بیماری همه گیر که ما برای حرکت محدود می شویم، به منابع مطمئن تری نیاز داریم تا بتوانیم منابع مالی خود را حفظ کنیم.

سازمان های بشردوستانه LAO از این کارزار پشتیبانی می کنند، مانند آب زم زم که دسترسی به منابع آب پاک را فراهم می کند و مدارس را در روستاهای سراسر جهان توسعه می دهد.

یوسف به کوین تلگراف گفت که آنها همچنان به گسترش در مناطق دیگر فکر می کنند تا شرکای درستی را پیدا کنند، همانطور که در آفریقا پیدا کرده اند.

بحران کووید ۱۹، جامعه ارز دیجیتال را در سراسر جهان بسیج کرده است تا در ابتکارات مربوط به خیریه شرکت کنند. کوین تلگراف در تاریخ ۸ آوریل گزارش داد که ابتکار جمع آوری پول برای صلیب سرخ ایتالیا هدف اولیه فعالیت خود را که جمع آوری ۱۰،۰۰۰ دلار بود، در کمتر از چهار هفته سه برابر کرده است و به آنها اجازه می دهد تا پست های پزشکی کووید ۱۹ را در کشور ایجاد کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از