Image default
اخبار

اولتیماتوم بانک مرکزی هلند به شرکت‌های ارز دیجیتال برای ثبت‌نام در این نهاد!

بانک مرکزی هلند یعنی De Nederlandsche Bank (DNB)، به کلیه ارائه دهندگان خدمات ارز دیجیتال داخلی که پشتیبانی ارز فیات را ارائه می دهند، اولتیماتوم داده است که تا ۱۸ ماه مه در این نهاد ثبت نام کنند.

بانک مرکزی هلند در خبری به شرکت ها عنوان کرد که پس از رأی سنای هلند به نفع قانون اجرای قانون اصلاح چهارمین دستورالعمل مبارزه با پولشویی اتحادیه اروپا در تاریخ ۲۱ آوریل، به زودی الزامات قانونی این قانون به زودی اجرا می شود.

مهلت دقیق دو هفته ای برای ثبت نام در بانک مرکزی هلند فقط برای آن دسته از ارائه دهندگان خدمات تبدیل ارز فیات – ارز دیجیتال یا حضانت ارز دیجیتال ضروری است.

پیش نویس برنامه های ثبت شرکت ها درخواست های آنها را تا تاریخ اجرا به صورت خودکار به موارد رسمی تبدیل خواهد کرد. هر ارائه دهنده ای که تا مهلت مقرر نتواند پیش نویس برنامه را ارسال کند، مجبور خواهد شد فعالیت خود را متوقف کند.

افرادی که به فعالیت خود ادامه می دهند بدون اینکه تحت روند بانک مرکزی هلند باشند، ممکن است دریابند که درخواست بعدی آنها به خطر می افتد.

بانک مرکزی هلند هشدار داد، هر نهادی که نقض الزامات ثبت نام را نقض کند، می تواند در معرض اقدامات اجرایی قرار گیرد.

واکنش هلند به اقدامات ضد پولشویی اتحادیه اروپا

همانطور که گزارش شده است، پنجمین دستورالعمل مبارزه با پولشویی اتحادیه اروپا (۵ALMD) در ۱۰ ژانویه سال جاری به اجرا درآمد. قانون اصلاحات هلند برای ۴AMLD از قبل به پایان رسیده است، مهلت های موجود در اوایل سال جاری باعث شده که کمیسیون اروپا اولتیماتوم خود را به مجلس هلند صادر کند.

در ماه مارس، وزیر دارایی هلند بیانیه ای را به مجلس نمایندگان ارسال کرد که در پاسخ به ۵ALMD بود که سؤالاتی درباره بار اداری و هزینه های شرکت های کوچکتر در پیروی از این دستورالعمل مطرح کرد.

با توجه به موضع بانک مرکزی هلند در مورد ارزهای دیجیتال، این موسسه اخیراً تأیید کرده است که “آمادگی دارد تا با تحقیق و توسعه ارز دیجیتالی خود و همچنین ارزهای دیجیتال در سراسر اروپا ،” نقش اصلی را ایفا کند “.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از