Image default
اخبار

کالج دانشگاهی لندن به شورای نظارت هدرا هشگراف پیوست!

کالج دانشگاهی لندن به شورای نظارت برای پلت فرم دفتر کل توزیع شده هدرا هاشگراف پیوست. پائولو تاسکا (Paolo Tasca)، اقتصاددان پیشرو در زمینه ارز دیجیتال در بانک مرکزی آلمان یعنی دویچه بانک و بنیان گذار مرکز فناوری های بلاک چین UCL تأیید کرد که این دانشگاه اولین موسسه دانشگاهی است که به این شورا پیوسته است.

تاسکا در مصاحبه با کوین تلگراف عنوان کرد که عضویت در این شورا با رویکرد تجربی و عملی دانشگاه برای تحقیق سازگار است که از طریق طیف وسیعی از برنامه های مشارکت صنعت آشکار می شود.

شورای نظارت هدرا هشگراف از یک الگوی حاکمیتی غیرمتمرکز پیروی می کند که هدف آن جمع شدن ۳۹ سازمان بین المللی از صنایع مختلف است. اعضای موجود عبارتند از Boeing ، Deutsche Telekom ، Google ، IBM و Swisscom Blockchain وغیره.

هر یک از اعضای این شورا نودی را در شبکه عمومی هدرا هشگراف اجرا می کنند و وظیفه تأیید به روزرسانی های مربوط به بانک اطلاعاتی پلتفرم هدرا را بر عهده دارند.

این پلتفرم که کد منبع خود را برای بررسی باز نگه می دارد، از یک الگوریتم اجماع مبتنی بر هشگراف استفاده می کند تا به جای یک زنجیره واحد، از طریق گراف جهت دار غیرمدور ثبت می‌ شود.

برنامه UCL برای فعالیت خود در هدرا

تاسکا به کوین تلگراف گفت که UCL برای ورود به گروه های کاری مختلف در شورای نظارت هدرا از شبکه گسترده کارمندان تحقیقات و صنعت – اجتماع بیش از ۱۸۰ همکار خود بهره می گیرد.

این ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در حال انجام با چندین بانک مرکزی کار می کنند و این مربوط به گروه کاری جدید Tokenomics این شوراست.

UCL همچنین تخصص ضد انحصاری بلاک چین خود را به کارگروه قانونی و نظارتی شورا ارائه می دهد.

علاوه بر وظایف نظارتی و مشارکت گروه کار، تاسکا عنوان کرد که این دانشگاه قصد دارد از مشارکت خود با هدرا استفاده کند تا درمورد مکانیسم اجماع هشگراف تحقیق کند.

برای تسریع در پذیرش بلاک چین هدرا، این پلتفرم محققان خود را در پروژه هایی که از هشگراف استفاده می کنند، درگیر می کند، همانطور که قبلاً در فراخوان خود برای طرح های پیشنهادی انجام داده است.همچنین از دانشجویان و شرکای صنعت دعوت می شود تا در هاکاتون هایی مانند Block-Sprint این مرکز شرکت کنند.

همانطور که قبلاً گزارش شده است، مرکزUCL برای فناوری های بلاک چین اخیراً با کمیسیون اروپا و انجمن بین المللی برنامه های معتبر بلاک چین برای هماهنگی ارائه دهندگان راه حل بلاک چین در مقابله با بیماری همه گیر ویروس کووسد ۱۹ همکاری کرده است.

همانطور که تاسکا بیان کرد، این مرکز همچنین بر پروژه های آموزشی و تحقیق در زمینه های فن آوری، تجارت و اقتصاد و جنبه های قانونی و نظارتی سیستم های توزیع کالا متمرکز شده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از