Image default
اخبار

مشاغل بلاک چین دارای بالاترین میزان حقوق بین همه کسب و کارهای فن آوری متحول کننده در انگلستان است

بر اساس گزارش های منتشر شده، یک مطالعه جدید نشان می دهد که بلاک چین بهترین میزان حقوق را در صنعت فن آوری انگلستان ارائه می دهد. وام دهنده دیجیتال Capital on Tap، آمار و ارقامی را منتشر کرد که نشان می دهد کسب و کارهای مرتبط با بلاک چین بالاترین میزان حقوق را در بین همه کسب و کارهای فن آوری متحول کننده در انگلیس ارائه می دهد.

طبق گفته این شرکت مستقر در انگلیس، بلاک چین به طور متوسط سالانه ۷۵۰۰۰ پوند انگلیس (حدود ۹۳۰۴۱ دلار آمریکا) حقوق در بر دارد. آنها همچنین نشان دادند که این صنعت ۵۴۴ شغل دائمی در سراسر کشور فراهم می کند.

این تحقیق نشان می دهد که فناوری متحول کننده در حال تبدیل شدن به یک نیروی نوظهور است که به همه صنایع پیوسته است، از واقعیت مجازی گرفته تا چاپ سه بعدی.

ایالات متحده هنوز هم در سراسر جهان پیشرو است

در این گزارش عنوان شده که ایالات متحده با داشتن بیشترین تعداد مشاغل در بین همه فن آوری های مهم متحول کننده، برتری را به خود اختصاص داده است و به دنبال آن هند و انگلیس به ترتیب مقام دوم و سوم را دارند.

طبق گفته Capital on Top، اینترنت اشیاء، واقعیت افزوده و پیشرفت در یادگیری آنلاین نحوه تعامل مدارس با دانش آموزان فعلی خود را نیز تغییر داده است. با این حال، بخش آموزش همچنان در رده هشتم در بین بخش های انگلستان قرار دارد.

سخنگوی Capital on Top در این باره اظهار داشت:

“فن آوری متحول کننده روش عملکرد ما را در زندگی حرفه ای و شخصی تغییر می دهد. این عادات و سیستم های قدیمی را از بین می برد و آنها را با چیزی که از نظر دقت، کارآیی و تجربه ای که در اختیار شما قرار می دهد برتری دارند، جایگزین می کند. فن آوری های متحول کننده همچنین فرصت بزرگی را برای کسب و کارها ایجاد می کنند تا بتوانند روشی کاملاً جدید برای انجام کاری که قبلاً به لطف این فناوری دیده نشده است، ایجاد کنند. “

افزایش حقوق بلاک چین در کانادا، افت حقوق بلاک چین در چین

این مطالعه با گزارش منتشر شده توسط کوین تلگراف در ماه مارس مغایر است که نشان می دهد حقوق های بلاک چینی در چین در سال ۲۰۱۹ حدود ۳۷ درصد کاهش یافته است.

با این حال، اتاق بازرگانی دیجیتال کانادا در سال ۲۰۱۹ عنوان کرد که دستمزد در صنعت بلاک چین از بالاترین میزان در این کشور برخوردار است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از