Image default
اخبار استخراج

یک شرکت استخراج آمریکایی در نظر دارد تا بعد از رویداد هاوینگ بیت کوین ، نرخ هش خود را دو برابر کند!

بر اساس گزارش های منتشر شده، Riot Blockchain از خرید تجهیزات اضافی برای عملیات خود پس از رویداد هاوینگ خبر داده است. شرکت استخراج مستقر در ایالات متحده Riot Blockchain ، بیش از دو برابر تعداد ماینرهای نسل بعدی بیت کوین (BTC) خود را خریداری کرده است و در ۶ ماه مه ۱۰۴۰ انتی ماینر S19 را از بیت مین خریداری کرده است.

لازم به ذکر است که لماینرهای اضافی حدود ۱٫۹ میلیون دلار هزینه برای شرکت در برداشته است.

Riot پس از استقرار S19، پیش بینی می کند که نرخ هش ۸۰ درصد افزایش یابد

پیش بینی می شود که ایت واحدها در سه ماهه سوم سال جاری ارسال و مستقر شوند، Riot انتظار دارد که ۲،۰۴۰ S19s ،بتوانند که تا سال ۲۰۲۱ ، نرخ هش را حدود۸۰ درصد افزایش دهند.

در کل، Riot پیش بینی می کند که ضمن استفاده از تقریباً ۱۶٫۵ مگاوات برق پس از استقرار ، ریاست یک کارخانه دارای نرخ هش ۴۵۷ پتاهش در ثانیه را در دست بگیرد.

سخنگوی بیت مین در آمریکای شمالی اظهار داشت که این شرکت “چندین سال با Riot Blockchain کار کرده است” و Riot ” از محصولات انتی ماینر بیت مین برای اداره مراکز داده خود استفاده می کند”.

خرید نزدیک به چند میلیون دلاری Riot از بیت مین درست  در همان روزی رخ داد که سازنده ASIC تأیید کرد که یک سری از S17 هایی که اخیراً ارسال شده است دارای مشکلاتی می باشد. ماینرها تخمین می زننند که ۳۰ درصد این دستگاه ها دارای مشکل هستند.

این شرکت به کوین تلگراف گفت که هم اکنون در حال مذاکره با مشتریانی که واحدهای معیوب خریداری کرده اند تا راهکارهایی را به آنها ارائه دهد و کاربران آسیب دیده را تشویق می کند تا به صورت مستقیم با آنها تماس برقرار کنند.

Riot به دلیل شیوع بیماری همه گیر ویروس کووید ۱۹، تا حدی تجهیزات خود را جابجا کرده است

پس از اعلام اینکه شیوع ویروس کووید ۱۹ بر فعالیت های تجاری در تأسیسات آن در اوکلاهما تأثیر گذاشته است، Riot Blockchain بخشی از ماینرهای S17 اخیراً خریداری شده خود را در ماه آوریل به یکی از تاسیساتی که توسط شرکت استخراج Coinmint در نیویورک اداره می شود، منتقل کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از