Image default
اخبار

ویروس کرونا، ممکن است موجب رشد بیت کوین شود

یک مدیرعامل صنعت ارز دیجیتال فکر می کند که ویروس کووید ۱۹ بیت کوین را بیشتر مورد توجه مردم قرار داده است. الکس سوتسکی (Aleks Svetski)، مدیرعامل و بنیان گذار برنامه سرمایه گذاری بیت کوین امبر (Amber) عنوان کرد که که فکر می کند، بیماری همه گیر ویروس کووید ۱۹موجب تقویت آگاهی در زمینه بیت کوین شده است.

سوتسکی به آنتونی پامپلیانو، بنیان گذار مورگان کریک دیجیتال گفت که کووید یکی از بهترین کمپین های بازاریابی برای بیت کوین در تاریخ این ارز دیجیتال بود.

ویروس کرونا باعث عدم قطعیت جهانی شده است

از زمان اعلام رسمی بیماری همه گیر رسمی در سال ۲۰۲۰ ، اقدامات دولت ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باعث رکود اقتصادی، افزایش تعداد بیکاری و سقوط بازارها شده است. دولت ایالات متحده اقدامات مختلفی را برای درست کردن این اقتصاد در حال سقوط انجام داده است، از جمله تاکتیک های مختلف تامین مالی.

سوتسکی با اشاره به فراگیری گوشی های هوشمند عنوان رد که وی دوره انتقال از تلفن های تاشو و تصویب تلفن های هوشمند را به خاطر نمی آورد. به همین ترتیب، طی ده سال آینده ، دیدگاه مردم از تردید نسبت به اعتماد به بیت کوین تغییر خواهد کرد.

این مدیرعامل گفت: تاکتیک های جبران اقتصادی دولت مانند چاپ پول و وثیقه درست نیست. سوتسکی گفت: “ما در واقع جامعه را از هم جدا می کنیم.”

در حالی که بازارهای اصلی به پایین ترین سطح خود رسیده اند، تعداد بیکاری نیز در حال افزایش است و این نشانگر احساس غلط امنیت نسبت به واقعیت است. سوتسکی اظهار داشت: “جریان اصلی و وال استریت کاملاً متفاوت هستند.”

در روزهای اخیر تعداد زیادی از مردم و شرکت های اصلی شرکت به بیت کوین علاقه نشان داده اند، از جمله میلیاردر معروف پل تودور جونز و جی پی مورگان چیس.

با این حال، پیش از این عدم قطعیت ها، بیت کوین هنوز هم مقداری امیدواری را نشان می داد و طبق داده های کوین مارکت کپ، در فوریه سال ۲۰۲۰ حدود ۱۸۸ میلیارد دلار سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری شده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از