Image default
اخبار بیت کوین

افزایش ۸۰۰ درصدی کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که کارمزد تراکنش های بیت کوین در میان هوینگ اخیر بیت کوین، شاهد نوسانات غیر عادی بوده و در یک ماه بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته است. گفتنی است که از ۱۱ آوریل تا ۱۴ ماه مه، کارزمزدهای تراکنش بیت کوین (BTC) با بیش از ۱۲۵۰ درصد از ۰٫۳۸ دلار به ۵٫۱۶ دلار افزایش یافت.

در حالی که کارمزد تراکنش های بیت کوین از آن زمان ۳۳٫۳ درصد کاهش یافته است و در زمن نگارش این مطلب به حدود ۳٫۴۴ دلار رسیده است، کارمزدها از زمان وقوع رویداد هاوینگ در ۱۱ ماه مه تاکنون، ۳۶٫۵ درصد افزایش یافته است.

دو برابر شدن کارمزدهای بیت کوین در سه روز پس از وقوع هاوینگ

متوسط کارمزد انجام تراکنش ها در شبکه بیت کوین تنها در طی یک ماه بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته است که بیشترین میزان تراکنش از ماه جولای ۲۰۱۹ تا کنون است.

کارمزد تراکنش های بیت کوین از مارس ۲۰۲۰ تا ۱۶ مه ۲۰۲۰: BitInfoCharts

کارمزد تراکنش ها از زمان وقوع هاوینگ تا کنون به بیش از یک سوم افزایش یافته است که باعث افزایش ۱۰۵ درصدی هزینه تراکنش ها در طی سه روز شد.

علیرغم کارمزدهایی در طول نزدیک به یک سال به بالاترین سطح خود رسیده اند، کارمزد تراکنشهای فعلی کمتر از یک دهم بالاترین رقم ثبت شده در پایان سال ۲۰۱۷ است.

کارمزد تراکنش ها بلافاصله پس از هاوینگ سال ۲۰۱۶ حدود ۸ درصد کاهش یافت

در طول وقوع رویداد هاوینگ دوم بیت کوین در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۱۶، کارمزدها حدود ۲۰۰ درصد افزایش یافتند او از ۰٫۰۸۱ دلار در تاریخ ۱ مه ۲۰۱۶ به ۰٫۲۴ دلار در اواسط ژوئن و اواخر ژوئیه همان سال افزایش یافت.

کارمزد تراکنش های بیت کوین از ماه مه ۲۰۱۶ تا سپتامبر ۲۰۱۶: BitInfoCharts

گفتنی است که در طول سه روز پس از هاوینگ دوم بیت کوین، کارمزدها نزدیک به ۸ درصد کاهش یافتند.

نوسانات کارمزدهای اخیر نسبت به هاوینگ سال ۲۰۱۲ کمتر است

پس از وقوع اولین هاوینگ بیت کوین در تاریخ ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ ، کارمزد تراکنش های آن از ۲۶ نوامبر تا ۲۷ نوامبر ۳۰۰ درصد افزایش یافت.

کارمزد تراکنش های بیت کوین از نوامبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳: BitInfoCharts

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments