Image default
اخبار

بیمارستان قبرس از فناوری DLT برای مدیریت داده‌های پزشکی استفاده می‌کند

به زودی یک بیمارستان در قبرس یک سیستم مدیریت داده پزشکی مبتنی بر بلاک چین را در شرکت وی چین (VeChain) مستقر خواهد کرد. پلتفرم ردیابی بلاک چینی وی چین، اعلام کرد که با همکاری شرکت راه حل مراقبت های بهداشتی دیجیتال I-Dante، یک پلتفرم مدیریت داده های پزشکی مبتنی بر بلاک چین را ایجاد کرده است.

این پلتفرم موسوم به “E-NewHealthLife” با در بیمارستان مدیترانه ای قبرس مستقر می شود. وی چین اعلام کرده که بخش مراقبت های بهداشتی این جزیره اروپایی با ناکارآمدی های بی شماری ناشی از زیرساخت های قدیمی تکنولوژیکی کار می کند.

این بیمارستان مدیترانه ای قبرسی دارای ۳۰۰ کارمند است و طی سال ۲۰۱۹ به حدود ۳۸،۰۰۰ مراجعه کننده به صورت سرپایی خدمت رسانی کرده است.

وی چین یک پلتفرم پزشکی مبتنی بر فناوری دفتر کل توزیع شده را در قبرس راه اندازی می کند

در مرحله اول معرفی این پلتفرم، بخش اورژانس بیمارستان قبرس مورد استفاده قرار می گیرد و به بیماران این امکان را می دهد تا خود را شناسایی کنند، لیست های انتظار را بررسی کنند و سوابق پزشکی خود را از طریق تلفن همراه خود مدیریت کنند.

“به جای تکیه بر مبادلات اطلاعات بهداشتی یا راه های دیگر برای جمع آوری داده ها”، وی چین اظهار داشت که پلت فرم این شرکت قادر است “واسطه را از بین برده و به داده های گسترده ای از بیمار در یک مقیاس بزرگ دسترسی پیدا کند.”

 فناوری دفتر کل توزیع شده، مدیریت داده های پزشکی را مدرن می کند

وی چین به چالش های بی شماری که این بیمارستان در تلاش برای مدرن سازی زیرساخت های فنی آن در دهه های اخیر روبرو است، اشاره کرد که از جمله آنها عبارتند از: “مشکلات اداری و فنی جمع آوری داده ها از سیستم های مختلف ثبت دیجیتال”، “عدم همکاری بین ادارات و آژانس های محلی” و ” تعادل ضروریات بهداشتی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی. “

این شرکت بر کارآیی راه حل های مبتنی بر بلاک چین به منظور حل مشکلات مدرنیزه کردن سیستم های فنی تحت حمایت سازمان های بهداشت و درمان تأکید می کند و خاطرنشان می کند که حفظ حریم خصوصی بیمار نیز با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده یا DLT تأمین می شود.

در ماه آوریل، وی چین اعلام کرد که فن آوری بلاک چین آن برای ردیابی صحت ماسک های چینی KN95 مورد استفاده قرار می گیرد که این ماسک ها برای ورود به ایالات متحده شدن پس از فراگیری بیماری همه گیر کووید ۱۹ و پس از تائید سازمان غذا و داروی ایالات متحده یا FDA مورد استفاده قرار می گیرند.

همه گیری ویروس کرونا ویروس باعث شده است که فناوری دفتر کل توزیع شده در زمینه های مختلفی از جمله ردیابی عرضه های پزشکی، مدیریت داده ها و توزیع کمک های مالی به کارگیری شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از