Image default
اخبار

بنیاد Celo بعد از جمع‌آوری ۴۰ میلیون دلار، Mainnet خود را راه‌اندازی می‌کند

Celo Mainnet اکنون فعال است و به کاربران این امکان را می دهد تا توکن های Celo Gold را که در حراج ۱۰ میلیون دلاری اخیر این بنیاد دریافت کرده اند، منتقل کنند.

بنیاد سلو پس از جمع آوری ۴۰ میلیون دلار برای تأمین اعتبار پلتفرم نرم افزاری بلاک چین خود از راه اندازی Mainnet را خبر داد که گام بعدی اجازه انتقال توکن های Celo Gold خود می باشد.

Celo در یک پست بلاگ عنوان کرد انتقال Celo Gold (cGLD) که یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است، اکنون از طریق نظارت بر روی زنجیره امکان پذیر است، به این معنی که صرافی ها برای ادغام با این پلتفرم آزاد هستند. این شرکت از “تعهد، اشتیاق، تخصص و تعامل بیش از ۱۰۰ اعتبارسنج مستقل در سرتاسر جهان برای ایجاد شبکه تشکر کرد.

Celo در سال ۲۰۱۹ حدود ۳۰ میلیون دلار جمع آوری کرد

کوین تلگراف گزارش داد که بنیاد Celo در تاریخ ۱۲ ماه مه در حراجی هلندی در CoinList  حدود  ۱۰ میلیون دلار برای این شبکه جمع آوری کرده است. با راه اندازی Mainnet ، شرکت کنندگان در حراجی می توانند این کوین ها را ارسال و دریافت کنند.

با این حال، بودجه جمع آوری شده از آخرین حراجی تنها یک چهارم از کل دارایی های سرمایه گذاری شده در Celo را تشکیل می دهد. این شرکت ۳۰ میلیون دلار برای پلتفرم بلاک چین خود از شرکت هایی از جمله Polychain Capital و Andressen Horowitz جمع آوری کرده است.

Celo به تدریج منتشر شد

نسخه Mainnet گام بعدی Celo است که اولین مرحله از راه اندازی شبکه اصلی آن در ۲۲ آوریل آغاز می شود. این شرکت همچنین در نظر دارد از طریق مجموعه ای از اوراکل ها، قیمت های خارج از زنجیره ای cGLD را به صورت روی زنجیره ای وارد کند تا Celo Dollars (cUSD) فعال شود و نسخه Mainnet  کیف پول خود را راه اندازی کنید.

رنه راینزبرگ (Rene Reinsberg)، بنیان گذار Celo در گفتگو با کوین تلگراف گفت: کیف پول Celo آخرین مرحله از انتشار Mainnet است، هنگامی که دارندگان cGLD “قادر به ارسالCelo Dollars  برای سایر افراد در هر نقطه از جهان تنها با استفاده از تلفن همراه خود هستند.”

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از