Image default
اخبار

بزرگ‌ترین بانک سرمایه‌گذاری خصوصی در آمریکای لاتین توکن‌های املاک و مستغلات را بر روی تزوس صادر می‌کند

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که Banco BTG Pactual، بزرگ ترین بانک سرمایه گذاری خصوصی در آمریکای لاتین، برخی از توکن های بهادار تحت با پشتوانه املاک و مستغلات خود را به سمت بلاک چین تزوس منتقل می کند.

پیش از این، این بانک توکن های ReitBZ خود را در بلاک چین اتریوم منتشر کرده بود و ۱۰ میلیون دلار در اتر (ETH) و Gemini Dollars (GUSD) جمع آوری کرده بود.

کدام یک از بلاک چن ها در آینده غالب خواهند شد؟

آندره پورتیلو (Andre Portilho)، رئیس دارایی های دیجیتال شرکت BTG Pactual ، در این باره به کوین تلگراف گفت ۵ میلیون دلار ReitBZ به ارزش ۵ میلیون دلار به تزوس منتقل می شود، از جمله این مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار جدید که در فیات جمع آوری شده است. دلیل این تنوع سازی این است که بانک می خواهد معاملات آپشن خود را باز کند، زیرا هیچ راهی برای گفتن اینکه کدام یک از بلاک چین ها در طولانی مدت غالب خواهد شد، وجود ندارد. وی در ادامه عنوان کرد:

“ما نمی خواهیم فقط با یک بلاک چین گره خورده باشیم. از آنجا که به وضوح نمی توانم بگویم که کداک چین، بلاک چین غالب خواهد بود. ما می خواهیم گزینه های دیگری داشته باشیم، سایر بلاک چین ها که ممکن است در توکنیزه سازی و و صدور توکن هایی باشد که نمایانگر دارایی های واقعی هستند، بهتر باشند.”

پورتیلو با مقایسه هزینه صدور دارایی دیجیتال در مقابل رویکرد کاغذی سنتی، خاطرنشان کرد که احتمالاً قیمت سابق کمی گرانتر شده است، اما مزایای خاص و مقیاس پذیری نامتناهی را ارائه می دهد – صدور اوراق بهادار ۱۰ میلیارد دلاری تقریباً همان ۱۰ میلیون دلار نیز هزینه دربر خواهد گرفت.

نقدینگی مهم است

BTG Pactual همکاری با ارائه دهندگان خدمات مانند Securitize را در نظر گرفت، اما تصمیم گرفت که این کار را برای انجام یادگیری موارد و مزایای انتشار اوراق بهادار دیجیتال انجام دهد. به گفته پورتیلو، هدف نهایی این بانک دستیابی به حداکثر تعداد مشتری است. وی در ادامه اظهار داشت:

“در پایان، به عنوان یک بانک، به دارایی های دیجیتال روی می آوریم، ما می خواهیم بهترین راه حل فن آوری را کشف کنیم تا بتوانیم مخاطبان بالقوه محصولات خود را افزایش دهیم.”

این بانک در حال حاضر در تلاش است تا توکن های بهادار خود را در برخی از صرافی های جدید در آسیا فهرست کند، زیرا نقدینگی برای این نوع دارایی های دیجیتال همچنان به عنوان یک پاشنه آشیل خود باقی است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از