Image default
اخبار

انجمن لیبرا، رئیس پیشین FinCEN را به عنوان مشاور عمومی خود معرفی می کند

بر اساس گزارش های منتشر شده انجمن لیبرا، رابرت ورنر (Robert Werner)، رئیس سابق FinCEN و OFAC را به عنوان وکیل اصلی خود منصوب کرده است. انجمن لیبرا، سازمانی که در پشت پروژه استیبل کوین لیبرای فیس بوک قرار دارد، انتصاب رابرت ورنر را به عنوان مشاور عمومی خود اعلام کرد و به نظر می رسد که این امر، یک راهبرد مداوم برای آشتی با قانون گذاران است.

ورنر تجربه گسترده ای را از طرف بخش های دولتی و خصوصی با خود به همراه می آورد که از جمله آنها عبارتند از: خدمت به عنوان مدیر شبکه اجرای جرائم مالی (FinCEN) و نظارت بر هر دو شرکت HSBC و گلدمن ساکس برای نظارت بر سیاست و مقررات.

رئیس سابق FinCEN به لیبرا می پیوندد

رابرت ورنر در جدیدترین انتصاب خود به عنوان مشاور عمومی انجمن لیبرا انتخاب شده است. ورنر همچنین بنیان گذار و مدیرعامل سابق GRH Consulting است و پیش از این به عنوان مدیر دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) و به عنوان مشاور ارشد معاون وزارت خزانه داری خدمت کرده بود.

ورنر عنوان کرد: “من کار خود را به مبارزه با جرایم مالی و کمک به سازمان های پیچیده برای دستیابی به انطباق مقررات چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی اختصاص داده ام.”

وی افزود: “من از فرصت به دست آمده برای پیوستن به انجمن” لیبرا “سپاسگزارم، زیرا ما در تلاش هستیم تا چشم انداز پرداخت جهانی را به میلیاردها نفر اختصاص دهیم، من مشتاقانه منتظر کمک معنادار در چنین پروژه تأثیرگذاری هستم.”

لیبرا در میان فشارهای قانونی، کهنه کاران دولت را منصوب می کند

استخدام ورنر جزو آخرین انتصاب های برجسته انجمن لیبرا در میان تلاش برای هدایت چشم انداز قانونی ایالات متحده است. در تاریخ ۶ ماه مه، انجمن لیبرا استوارت لوی (Stuart Levey)، معاون سابق وزیر امور خارجه در امور تروریسم در زمان رئیس جمهور باراک اوباما را به عنوان اولین مدیرعامل خود اعلام کرد.

از زمان وایت پیپر اولیه فیس بوک در سال گذشته، این پروژه با تردید قانون گذاران روبرو شده است و این مسئله منجر به این شد که لیبرا در تلاش برای کاهش نگرانی های قانون گذاران، تغییراتی را در وایت پیپر خود اعمال کند.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که لیبرا ممکن است رقیب بیت کوین باشد

ماه گذشته، این اقتصاددان در گفتگو با کوین تلگراف اظهار داشت که ممکن است لیبرا، بزرگ ترین تهدید برای وضعیت بیت کوین (BTC) به عنوان ارز دیجیتال برتر باشد.
وی گفت: “آنها در حال هدف قرار دادن بازاری هستند که از قبل برای آنها آماده بوده است به این معنا که مردم قبلاً در فیس بوک، مسنجر، واتس اپ و اینستاگرام تراکنش انجام می دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از