Image default
اخبار

امکان خرید تزوس از ۱۰،۰۰۰ فروشگاه در فرانسه !

مصرف کنندگان فرانسوی هم اکنون می توانند در ۱۰،۰۰۰ فروشگاه کوچک، فروشگاه های دخانیات و پمپ بنزین ها از کوپن یا کارت پیش پرداخت استفاده کنند.

استارتاپ ارز دیجیتال فرانسوی Digycode، پشتیبانی از خریدهای (XTZ) را از طریق کوپن های پیش پرداخت و کارت های هدیه خود ارائه داده است.

این ادغام، محصول مشارکت بین Digycode و تیم تحقیق و توسعه از Nomadic Labs  است که به حفظ کد هسته تزوس کمک می کند. کریستوفر ویلگاس (Christopher Villegas)، بنیان گذار Digycode، تزوس را به عنوان “یکی از امیدوار کننده ترین” پروژه های رمزنگاری توصیف کرد و افزود: این فهرست بندی چندین ماه مورد بررسی قرار گرفت.

فروش XTZ در ۱۰،۰۰۰ فروشگاه در فرانسه

مشتریان فرانسوی هم اکنون می توانند از ۱۰،۰۰۰ فروشگاه دخانیات، پمپ بنزین و فروشگاه کوچک در سراسر کشور به شکل کوپن و کارت های پیش پرداخت، تزوس را خریداری کنند.

هم اکنون شش دارایی دیجیتال مختلف از طریق شبکه فروشگاه های Digycode خریداری می شوند که از جمله آنها عبارتند از: بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC) ، ریپل (XRP) و دش.

کاربرانی که مایل به خرید ارز دیجیتال از فروشگاه های Digycode هستن ، ابتدا باید از طریق وب سایت شرکت، تحت فرآیند احراز هویت مشتری، یک حساب کاربری ایجاد کنند.

Digycode سرمایه گذاران کوچک را هدف قرار داده و خریداران قادر به شارژ حساب رمزنگاری خود با اقساط ۲۰ یورو (۲۲ دلار) ، ۵۰ یورو (۵۵ دلار) یا ۲۰۰ یورو (۲۲۰ دلار) هستند. این شرکت محدودیت روزانه ۱ هزار یورو از خریدهای ارز دیجیتال و ارزش ماهیانه ۱۰،۰۰۰ یورو را حفظ می کند. وب سایت Digycode هشدار می دهد که در صورت بروز رفتار غیرقانونی از سوی کاربران، این امر می تواند منجر به محدودیت یا بسته شدن حساب شود.

تاجران فرانسوی طرفدار توکنیزه سازی مونا لیزا هستند

Digycode در آگوست سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد تا ارزهای دیجیتال در دسترس سرمایه گذاران فرانسوی قرار بگیرند. این شرکت شعبه ای از خدمات خدمات دیجیتال Toulouse است، گروهی که خدمات معاملات ارزهای دیجیتال Zebitex و ZeBitcoin را نیز انجام می دهند. Digycode در سال ۲۰۱۸  شارژ مجدد ۶۵،۰۰۰ ارز دیجیتال را در سراسر کشور تسهیل کرد.

روز سه شنبه، استفان دیستینگین (Stephane Distinguin)، تاجر فرانسوی اظهار داشت که کشور فرانسه باید نقاشی مونا لیزا را به مبلغ ۵۰ میلیارد یورو برای کاهش اثرات اقتصادی ویروس کووید ۱۹ توکنیزه سازی کرده و به فروش بگذارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از