Image default
اخبار

پلتفرم معاملاتی متمرکز بر توکنیزه سازی، ویژگی های جدیدی را رونمایی می‌کند

یک پلتفرم معاملاتی که به شما اجازه می دهد تا سبد دارایی ها را توکنیزه کنید، می گوید که بطور مداوم پیشرفت های جدیدی را با صدها ویژگی ارائه می دهد.

یک پلتفرم “پیشرفته” که هدف از آن راحت تر کردن معاملات دارایی های دیجیتال است، می گوید که با ایجاد ویژگی های جدیدی برای کاربران، در یک راه هیجان انگیز قرار دارد.

Tokenbox ادعا می کند که به معامله گران این امکان را می دهد که با نگاهی دقیق به نمودارهای بصری که به روزرسانی های مربوط به عملکرد روزانه و مادام العمر را ارائه می دهند، بدانند که چگونه سبد دارایی های آنها از دست می رود.

این تیم یادآور می شود، ده ها جفت ارز معاملاتی از طریق این پلتفرم ارائه می شوند و یک کیف پول جهانی ارز دیجیتال به این معناست که بسیاری از دارایی های مختلف می توانند با اطمینان در یک مکان ذخیره شوند. این شرکت همچنین یک رمپ مهم برای افرادی که در فضای ارز دیجیتال تازه وارد هستند فراهم می کند – به هر کسی این امکان را می دهد تا از طریق حواله یا با استفاده از کارت بانکی خود واریز کند.

Tokenbox تأکید می کند که معرفی سبد دارایی های توکنیزه شده نیز به سرمایه گذاران برای دستیابی به تنوع بخشیدن دارایی های خود کمک می کند، موضوعی که در نتیجه ایجاد بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث ایجاد عدم اطمینان بی سابقه در اقتصاد و بازارهای سهام شده است.

به گفته این تیم، این پلتفرم از زمان راه اندازی مجدد آن در سال ۲۰۱۷ راه زیادی را طی کرده است که صدها سرمایه گذار در سرمایه گذاری آن شرکت می کنند. پیشرفت های مداومی در پلتفرم بتای آن انجام می شود که نسخه های اصلی آن به طور منظم منتشر می شود.

یکی از بزرگ ترین اولویت های Tokenbox ایجاد یک جامعه پرشور پیرامون پلتفرم آن است – محیطی که معامله گران بتوانند در یک رقابت دوستانه تاکتیک ها را به اشتراک بگذارند.

برای این منظور، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد یک مسابقه معاملاتی را که قرار است از ۲۵ ماه مه آغاز شود، برگزار کند. از افراد تازه وارد و متخصصان فصلی به طور یکسان دعوت می شوند تا در این مسابقه شرکت کنند و یک فرآیند ثبت نام مستقیم به این معنی است که برای ایجاد یک حساب کاربری زیر پنج دقیقه زمان لازم است.

این مسابقه به مدت یک ماه با ترمینال معاملاتی بصری Tokenbox ادامه خواهد داشت. این تیم می گوید کسانی که بیشترین بازده را که به دلار ایالات متحده محاسبه می شوند، دریافت می کنند می توانند در TBX که توکن یوتیلیتی این پلتفرم است، پاداش بگیرند.

امید است که این مسابقه به ارتقاء یکی از نقاط مهم فروش Tokenbox کمک کند، یعنی به مدیران سبدهای دارایی اجازه می دهد تا استراتژی های خود را به نمایش بگذارند و حمایت سایر کاربران را جذب کنند. افراد با رویکرد برنده حتی می توانند سبد دارایی خود را توکنیزه سازی کرده و توکن های قابل معامله را صادر کنند که دارای ارزشی هستند که کاملاً به عملکرد آنها مرتبط است.

افزایش علاقه به صندوق های رمزنگاری

همانطور که سال گذشته توسط کوین تلگراف گزارش شد، Tokenbox معتقد است که علاقه به صندوق های رمزنگاری رو به افزایش است و در حالی که مدت هاست ساختن سبدهای دارایی که بر بازار سهام ، سهام یا ارزهای فیات متمرکز هستند، آسان بوده است، اما یک فرصت بکر در این است که بسیاری از سرمایه گذاران متنوع بودن صندوق های رمزنگاری را چالش برانگیزتر می دانند.

این شرکت مدت هاست، اظهار داشته است که فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند بهترین راه برای کسانی است که می خواهند در ارزهای دیجیتال یا نسخه های توکنیزه شده دارایی های دنیای واقعی مانند طلا سرمایه گذاری کنند. این رویکرد همچنین سود اضافی از تمرکزگرایی را به ارمغان می آورد، به این معنی که سرمایه گذاران و مدیران سبد دارایی از سطح شفافیت بیشتری برخوردار بوده و کاهش هزینه چشمگیری نیز دارند.

“توکنیزه سازی” به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک کلمه کلیدی است که اغلب استفاده می شود، به خصوص با توجه به اینکه علاقه نهادی به بلاک چین و ارزهای دیجیتال افزایش می یابد. بسیاری از راه ها مورد کاوش قرار می گیرند و به زودی، داشتن بخشی از یک اثر هنری یا سهم یک ملک با نگه داشتن یک توکن می تواند امری عادی شود.

Tokenbox امیدوار است که در صدر این انقلاب قرار داشته باشد و سرمایه گذاری هایی که قبلاً مالکیت آن گران و یا دشوار بوده است، می توانند در دسترس توده مردم قرار بگیرند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از