Image default
اخبار

آیا ساتوشی ناکاموتو برای اولین بار در طول ۱۱ سال گذشته، کوین‌های خود را جابجا کرده است؟

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که ساتوشی ناکاموتو، بنیان گذار بیت کوین احتمالا برخی از اولین بیت کوین های استخراج شده را برای اولین بار در طول ۱۱ گذشته جابجا کرده است.

برخی از اولین بیت کوین استخراج شده برای اولین بار در طی ۱۱ سال گذشته جابجا شدند. یک آدرس بیت کوین (BTC) حاوی سکه های استخراج شده در فوریه ۲۰۰۹ – تقریباً یک ماه از راه اندازی شبکه اصلی بیت کوین – اخیرا کل دارایی های خود را به دو کیف پول مختلف بیت کوین جابجا کرد.

از این تعداد، ۴۰ بیت کوین در آدرسی غیرفعال می شوند که به نظر می رسد یک آدرس متفاوت است۱۰ بیت کوین باقیمانده به یک آدرس چند امضایی ارسال شده است، همانطور که از شماره شروع آن مشخص است.

ردیابی زنجیره تراکنش ها از اینجا دشوارتر می شود، زیرا این بیت کوین ها به چندین بخش در یک زنجیره خروجی پیچیده تقسیم شده است.

آیا این فرد ساتوشی است؟

گفتنی است که کیف پول اولیه شامل یک تراکنش کوین بیس ۵۰ بیت کوینی بود که در ۹ فوریه ۲۰۰۹ استخراج شدند. در جامعه ارز دیجیتال پیش بینی می شود که “ثروت” ساتوشی بین کیف پول های مختلفی پخش می شود و هرکدام دارای یک تراکنش کوین بیس است.

تعداد بسیار کمی از افراد هستند که با استفاده از کلاینت بیت کوین اصلی در اوایل تاریخ بیت کوین اقدام به استخراج کرده اند و شناخته شده اند.
نظریه هایی درباره مالک احتمالی این وجوه وجود دارد که عبارتند از: خانواده هال فینی (Hal Finney)، مارتی مالمی (Martti Malmi) و حتی خود ساتوشی ناکاموتو. همچنین لازم به ذکر است که زنجیره پیچیده تراکنش ها حاکی از آن است که امضاکننده به دنبال پنهان کردن مقصد وجوه است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments