Image default
اخبار

همکاری والمارت چین با وی چین برای ردیابی محصولات غذایی!

وی چین (VeChain) برای افزایش شفافیت زنجیره تامین برای محصولات غذایی خود با یک شرکت زیر مجموعه والمارت در چین همکاری کرده است. Sam’s Club، یک شرکت زیرمجموعه والمارت مستقر در چین با پلتفرم مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین وی چین (VET) به منظور ردیابی محصولات غذایی فروخته شده توسط زنجیره خرید همکاری کرده است.

PricewaterhouseCoopers (PwC) در پروژه پلتفرم قابل ردیابی بلاک چینSam’s Club ، که هدف آن نیز امنیت ایمنی مواد غذایی و هم ارائه شفافیت بیشتر به مصرف کنندگان در چین است، یاری خواهد کرد.

از اواسط سال ۲۰۱۹ وی چین چین و والمارت چین در حال ایجاد یک پلتفرم قابل ردیابی در بلاک چین وی چین موسوم به پلتفرم قابل ردیابی بلاک چین والمارت چین هستند.

Sam’s Club حدود ۲٫۵ میلیون مشتری دارد

Sam’s Club حدود ۲۶ زیرمجموعه در کشور چین دارد و تعداد مشتریان آن بیش از ۲٫۵ میلیون نفر است. پیش بینی می شود این زنجیره ۱۵ تا ۲۰ زیرمجموعه جدید دیگر را قبل از پایان سال ۲۰۲۲ راه اندازی کند.

Sam’s Club از یک نسخه اصلاح شده از پلتفرم ToolChain شرکت وی چین در کنار سنسورهای نرم افزاری، سنسورهای سخت افزاری و فناوری های اینترنت (IoT) استفاده می کند تا به طور خودکار داده ها را از طریق زنجیره تأمین شرکت بر روی بلاک چین بارگذاری کند.

مشتریان با اسکن کدهای QR چاپ شده روی بسته بندی برای کالاهای Sam’s Club می توانند به اطلاعات دقیقی درباره مبدا محصولات موجود در فروشگاه دسترسی پیدا کنند.

وی چین در اطلاعیه ای که در تاریخ ۲ ژوئن منتشر شد، خاطر نشان کرد که Sam’s Club اخیراً رنج قیمت غذاهای خود را افزایش داده است، که شامل غذاهای دریایی وارداتی، گوشت، شراب و کالاهای خشک می شود.

در نوامبر ۲۰۱۹ ، وی چین از “Foodgates” ، یک سیستم ردیابی مبتنی بر بلاک چین رونمایی کرد که برای صنایع غذایی و آشامیدنی طراحی شده است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments