Image default
اخبار

رشد ۹۰ درصدی بخش بلاک چین مکزیک با وجود بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا!

براساس داده های ارائه شده به کوین تلگراف توسط شرکت حقوقی مبتنی بر بلاک چین Legal Paradox، فناوری مالی و بلاک چین مکزیک یا همان فین تک با رشد تقریبا دو برابری روبرو شده اند.

این شرکت تخمین می زند که بخش فناوری و بلاک چین مکزیک از سال ۲۰۱۸ حدود ۹۰ درصد رشد داشته است و این کشور را به عنوان یک “معیار” برای صنعت در سراسر جهان توصیف می کند.

علی رغم کند شدن اقتصاد جهانی در میان شیوع ویروس همه گیر کرونا، Legal Paradox با افزایش محلی پذیرفتن فناوری دفتر کل توزیع شده یا DLT روبروست، زیرا شرکت های بزرگ سنتی برای کاهش ناکارآمدی ها و بهتر کردن موقعیت خود برای ادامه حیات در شرایط تجاری کنونی، به راه حل های بلاک چین مراجعه می کنند .

این شرکت اظهار داشت: “تعداد بازیکنان بخش های سنتی که آینده و بقای خود را در این راه حل های فناوری مشاهده می کنند، تصاعدی است.”

بیش از ۶۴۰ شرکت فناوری در مکزیک فعالیت می کنند

Legal Paradox یادآور شد که بیش از ۶۴۰ نهاد در حال حاضر در بخش فناوری مالی مکزیک فعالیت می کنند و ۴۴۳ یا ۶۹٫۱ درصد از آنها در مکزیکو سیتی مستقر هستند.

Nuevo León با ۶۱ شرکت، دومین مرکز فناوری مالی بزرگ این کشور می باشد و پس از آن Jalisco با ۴۴ شرکت، Querétaro با ۱۴ شرکت و ایالت مکزیک با ۱۱شرکت قرار دارند. به این ترتیب، تقریبا ۹۰ درصد از شرکت های بزرگ فناوری مالی و بلاک چین این کشور در پنج شهر مکزیک واقع شده اند.

Carlos Valderrama، مدیرعامل Legal Paradox تخمین می زند که این شرکت از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۷ با تقریبا ۱۹۰ شرکت یا تقریباً یک سوم کلیه نهادهای فعال در این بخش همکاری کرده است.

Legal Paradox گزارش داد که بخش وام دهی، بزرگ ترین بخش دفتر کل توزیع شده و فناوری مالی مکزیک را شامل می شود که تقریباً ۱۷ درصد از کل مشاغل را به خود اختصاص می دهد.

ابزارهای فناوری مالی و مدیریت ثروت به ترتیب کمی بیش از ۱۴ درصد و ۱۲ درصد را تشکیل می دهند، در حالی که سهم شرکت های پرداختی حدود ۱۰صد می باشد.

Agrotech و Proptech کم فعال ترین بخش های صنعت هستند که کمتر از ۰٫۵ درصد صنعت را در اختیار دارند.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments