Image default
اخبار

میلیاردر مالزیایی برای پیگیری عرضه “horse currency” از سمت خود کناره‌گیری کرد

گزارش های منتشرشده حاکی از آن است که بنیان گذار شرکت بزرگ سرمایه گذاری مالزی Country Heights Holdings برای تمرکز بر انتشار ارز دیجیتال شده از سمت خود کناره گیری می کند. طبق مقاله منتشر شده در خبرنامه The Edge Markets، میلیاردر لی کیم یو (Lee Kim Yew)- معروف به لی کیم تیونگ (Lee Kim Yew)- از ژانویه ۲۰۲۱ دیگر رئیس اجرایی Country Heights نخواهد بود.

لی اظهار داشت: “من سمت خود را به مدیران جدید تحویل می دهم و تمرکز خود را روی ارزهای دیجیتال قرار خواهم داد.”

این مرد ۶۵ ساله در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که Country Heights به دنبال عرضه اولیه سکه یا ICO برای ارز دیجیتال خود شرکت است که گفته می شود “Horse Currency” نام دارد.

اگرچه سهامداران این شرکت سرمایه گذاری در ابتدا برنامه ICO را در جلسه ای در سال ۲۰۱۸ تصویب کردند، اما تصمیم لی برای کناره گیری یکی از معدود گزینه های موجود است که به او امکان می دهد به طور قانونی ICO را دنبال کند. در ماه ژانویه، ناظر مالی کشور یعنی کمیسیون اوراق بهادار مالزی، اظهار داشت که ICO ها باید فقط از طریق صرافی های ارز دیجیتال تایید شده صادر شوند، نه شرکت های تجاری عمومی.

طبق این دستورالعمل های نظارتی، یکی از شرکت های خصوصی لی – زمانی که مجوز بگیرد – می تواند پروژه Country Heights را تحت کنترل خود درآورد و در حالی که این شرکت سرمایه گذاری هنوز هم می تواند آنها را به طور قانونی بپذیرد، توکن هایی را صادر کند. او ادعا می کند که “همه تأییدیه های لازم برای ادامه کار یکی از شرکت های سرمایه گذاری خود را دریافت کرده است و قصد داردHorse Currency را تا پایان سال راه اندازی کند.

مدیران Country Heights عنوان کردند: “بانک های سرمایه گذاری من در حال کار هستند و یک وایت پیپر نیز صادر خواهد.”

در صورت موفقیت، سرمایه گذاری ICO لی باعث می شود Country Heights به عنوان یکی از اولین شرکت های دارای بورس اوراق بهادار مالزی با پذیرش پرداخت های ارز دیجیتال در بورس اوراق بهادار مالزی شناخته شود.

قبل از تغییر مقررات، گزارش های اولیه ICO بیان داشت که لی قصد دارد یک میلیارد توکن صادر کند. شرکت های تابعه این شرکت، از جمله یک استراحتگاه لوکس به نام Palace of the Golden Horses و Golden Horses Health Sanctuary، این توکن ها را محصولات و خدمات می پذیرند. با این حال، این مدیر عنوان کرد که او همچنان به دنبال جنبه های دیگر فضای ارز دیجیتال، از جمله عرضه توکن اوراق بهادار است.

لی که از سال ۲۰۱۶ به عنوان رئیس اجرایی در این شرکت سرمایه گذاری فعالیت کرده است، بزرگ ترین سهامدار Country Heights است که بیش از ۲۷ درصد از ۲۷۵ میلیون سهام این شرکت را در اختیار دارد.
در حال حاضر سرمایه این شرکت تقریباً ۷۲ میلیون دلار است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments