Image default
اخبار

Crypto Finance Conference آماده میزبانی حضوری از متخصصان صنعت ارز دیجیتال در ژانویه ۲۰۲۱

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که رویدادهای ارز دیجیتال فیزیکی باز می گردند، اما با مجموعه ای از اقدامات دقیق برای پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹٫ در حالی که جهان در حال تلاش برای بهبود یافتن از خسارت ناشی از همه گیری ویروس کروناست، یک رویداد مهم ارز دیجیتال در سوئیس آماده بازگشت به برگزاری فیزیکی است.

کنفرانس Crypto Finance (CfC) St. Moritz، یک رویداد ارز دیجیتال بین المللی است که از ۲۰ تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ در St. Moritz  برگزار می شود و سخنرانان آن از شرکت ها و موسسات صنعتی مهم مانند Winklevoss Capital، بانک ملی سوئیس، پارلمان اروپا، لجر و غیره هستند.

کنفرانس پیش رو، چهارمین کنفرانش سالانه CfC سنت موریتس است و با رویدادهای قبلی متفاوت خواهد بود – این کنفرانس سلامتی و ایمنی شرکت کنندگان را با یک استراتژی جامع COVID-19 در اولویت قرار می دهد.

این استراتژی که در وب سایت CfC St. Moritz موجود است، مجموعه گسترده ای از اقدامات پیشگیرانه را برای ایمنی قبل از رویداد و در محل مانند ماسک های اجباری صورت، سیاست های دقیق تمیز کردن و ضد عفونی و قوانین فاصله اجتماعی توصیف می کند. این استراتژی همچنین ظرفیت رویداد را به ۲۵۰ نفر محدود می کند و میهمانان را ملزم می کند تا از برنامه SwissCovid برای ردیابی تماس و علائم استفاده کنند.

طبق گفته برگزارکنندگان CfC St. Moritz، این اقدامات مطابق با الزامات دفتر بهداشت عمومی فدرال سوئیس است. نیکولو استوهر (Nicolo Stoehr)، مدیر عامل شرکت CfC St. Moritz عنوان کرد که “برخوردهای فیزیکی و تبادلات شخصی بیش از هر زمان دیگری ضروری است و تحت قوانین دقیق بهداشت امکان پذیر خواهد بود.”

در وب سایت CfC St. Moritz 2021 آمده است که مقدمات این کنفرانس “در حال پیگیری است.” در این وب سایت آمده است:

“چالش های ناشی از کووید ۱۹ نیاز به تلاش های اضافی دارد که ما به عنوان برگزار کننده از انجام آنها خوشحالیم. ما معتقدیم که تجربه منحصر به فرد در CfC St. Moritz بدون تعامل فیزیکی و تبادل شخصی امکان پذیر نیست – و حتی بیشتر مورد توجه هستند، به خصوص اگر اقدامات مناسب در این زمینه انجام شود.”

سخنرانان تأیید شده در CfC St. Moritz 2021 شامل چهره های اصلی صنعت مانند ملتم دمیرورس (Meltem Demirors)، مدیرعامل اجرایی CoinShares و آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، بنیان گذار مورگان کریک دیجیتال هستند. در این رویداد همچنین اوا کایلی (Eva Kaili)، عضو پارلمان اروپا و توماس موزر (Thomas Moser)، عضو علی البدل هیئت مدیره بانک ملی سوئیس حضور خواهند داشت. سخنرانان دیگر عبارتند از: پاسکال گوتیه (Pascal Gauthier)، مدیرعامل شرکت Ledger،  جین لیپنکوت (Jane Lippencott) از شرکت Winklevoss Capital و فیلیپه بخازی (Philippe Bekhazi) از XBTO.

این کنفرانس میزبان سخنرانی ها و میزگردهایی در مورد موضوعات مهم این صنعت مانند قانون گذاری ارز دیجیتال، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و استیبل کوین ها و همچنین استراتژی های سرمایه گذاری ارز دیجیتال خواهد بود. گفتنی است که این رویداد به صورت آنلاین نیز در دسترس خواهد بود.

برگزاری مجازی رویدادهای ارز دیجیتال در بحبوحه شیوع همه گیری ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰

CfC St. Moritz 2021 ظاهراً پس از آنلاین شدن بیشتر رویدادها در سال ۲۰۲۰ یا تأخیر در آن به دلیل شیوع ویروس کرونا ، در میان اولین رویدادهای ارز دیجیتال جهانی قرار دارد که به صورت فیزیکی برگزار می شوند.

گفتنی است؛ اندکی پس از آنکه انجمن بهداشت جهانی رسماً شیوع ویروس کرونا را در ۱۲ مارس به عنوان یک بیماری همه گیر معرفی کرد، تعدادی از کنفرانس های مهم ارز دیجیتال مانند Consensus برنامه خود را برای انتقال کنفرانس ها از سایت های فیزیکی به آنلاین اعلام کردند. BlockShow، یک رویداد جهانی بلاک چین با پشتیبانی کوین تلگراف با San Francisco Blockchain Week به منظور برگزاری اولین نمایشگاه تجارت آنلاین به نام Unitize در ژوئیه ۲۰۲۰ همکاری کرد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments