Image default
اخبار

همکاری ConsenSys با Société Générale Forge در زمینه آزمایش های یوروی دیجیتال

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت Blockchain ConsenSys به طور فزاینده ای در فضای ارز دیجیتال بانک مرکزی فعال می شود. بر اساس این گزارش ها، شرکت نرم افزاری Ethereum ConsenSys به تازگی ششمین پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را به پایان رسانده است. این سازمان بلاک چین اعلام کرد که در زمینه آزمایش های یوروی دیجیتال با Société Générale Forge همکاری خواهد کرد.

Société Générale Forge پلت فرم بازارهای سرمایه دیجیتال گروه خدمات مالی عمده Société Générale Group می باشد. SG Forge در بهار ۲۰۱۹ در صدور یک اوراق قرضه ۱۰۰ میلیون یورویی به عنوان توکن اوراق بهادار بر روی بلاک چین اتریوم مشارکت داشت. این پلتفرم در ساخت مدل های نهادی برای عملیات قانون گذاری توکن اوراق بهادار ثبت شده بر روی بلاک چین تخصص دارد.

SG Forge در کنار Accenture ، Euroclear ، HSBC و غیره، یکی از شرکت کننذگان اصلی است که توسط Banque de France برای کار توسعه آزمایشی خود پول دیجیتال بانک مرکزی انتخاب شده است. Banque de France، Societe Generale SFH و SG Forge در ماه مه امسال به عنوان یک پروژه آزمایشی ، یک اوراق قرضه ۴۰ میلیون یورویی توکنیزه شده،صادر کردند که با استفاده از CBDC تسویه حساب شد.

ConsenSys به عنوان بخشی از همکاری خود با SG Forge، فناوری و تخصص خود را برای آزمایش های مشترک در زمینه صدور و مدیریت CBDC ارائه می دهد.

ConsenSys  پیش از پروژه SG Forge اعلام کرد که قرارداد هدایت مرحله دوم اجرای پروژه Ithanon-Lionrock – یک شبکه پرداخت برون مرزی CBDC بین تایلند و هنگ کنگ – به او اعطا شده است.

در انتها لازم به ذکر است که ConsenSys به عنوان بخشی از Project Ubin بانک مرکزی سنگاپور و Project Khokha بانک مرکزی آفریقای جنوبی در توسعه CBDC نقش داشته است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments