Image default
اخبار

کمیسیون اوراق بهادار مالزی، دستورالعمل‌های اصلاح شده دارایی های دیجیتال را صادر کرد

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که کمیسیون اوراق بهادار مالزی (SCM) دستورالعمل های اصلاح شده در رابطه با دارایی های دیجیتال را صادر کرده که از امروز قابل اجرا است. این دستورالعمل ها برای قانون گذاری عرضه اولیه صرافی یا IEO و متولیان دارایی های دیجیتال می باشند.

طبق کمیسیون اوراق بهادار مالزی، هدف این قوانین ترویج “نوآوری مسئولانه در فضای دارایی های دیجیتال است و در عین حال خطرات این فناوری نوظهور را مدیریت می کند و از منافع صادرکنندگان و سرمایه گذاران محافظت می کند.”

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، کمیسیون اوراق بهادار مالزی برای اولین بار یک راهنمای قانونی برای IEO در ماه ژانویه منتشر کرد. این راهنما، قوانینی را تعیین می کرد که شرکت ها را قادر می ساخت تا سرمایه خود را از طریق صدور توکن هایی که از طریق صرافی دارایی دیجیتال تأیید شده و به ثبت رسیده اند، افزایش دهند، اما این قانون تا کنون لازم الاجرا نبود.

این دستورالعمل ها همچنین قوانینی را برای شرکت هایی که مایل به ارائه خدمات کاستدی دارایی های دیجیتال هستند، شامل می شود. برنامه های ثبت نام به عنوان ارائه دهنده IEO یا DAC اکنون پذیرفته می شوند.

علیرغم اینکه هدف این راهنما تسهیل نوآوری در این فضاست، در این دستورالعمل ها به صراحت آمده است:

“ارزهای دیجیتال و توکن های دیجیتال نه به عنوان پول رایج قانونی شناخته می شوند و نه به عنوان نوعی ابزار پرداخت که توسط Bank Negara Malaysia قانون گذاری می شوند.”

گفتنی است که یک نسخه کامل از این دستورالعمل ها در وب سایت کمیسیون اوراق بهادار مالزی موجود است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments