Image default
اخبار

مدیر سابق ویزا برای هدایت بازار آمریکای لاتین به Crypto.com پیوست!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که صنعت ارزهای دیجیتال از مدیر اجرایی سرشناس دیگری از دنیای امور مالی سنتی استقبال می کند. Filomena Ruffa، معاون سابق نوآوری و مشارکت های استراتژیک در بخش آمریکای لاتین ویزا، به منظور گسترش بازار آمریکای لاتین این شرکت به Crypto.com پیوسته است.

طبق یک پست منتشر شده در یک وبلاگ، Ruffa اکنون مسئول اداره کلیه عملیات و مشارکت استراتژیک تجاری Crypto.com در آمریکای لاتین خواهد بود. مدیر سابق ویزا تجربه کاری گسترده ای در این منطقه دارد و تخصص خود را در شرکت های پرداختی مانند CardinalCommerce و SafetyPay با خود برای این شرکت به ارمغان می آورد.

استخدام وی در  Crypto.com در حالی صورت می گیرد که این شرکت نقاط عطف مهم جدیدی را ثبت می کند. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، Crypto.com پس از ثبت یک میلیون کاربر در سپتامبر ۲۰۱۹ توانست در ۱۵ اکتبر تعداد کاربران خود را به پنج میلیون نفر افزایش دهد.

از آنجا که مدیران این شرکت قصد دارند به تقویت پایگاه پلتفرم خود ادامه دهند، Crypto.com قبلاً گام هایی را برای ورود به آمریکای لاتین برداشته است. در تاریخ ۱۵ اکتبر، Crypto.com نسخه پرتغالی برنامه تلفن همراه خود را معرفی کرد، این در حالی است که اندکی قبل از آن زبان اسپانیایی را در پلتفرم خود قرار داده بود.

در پایان لازم به ذکر است که آمریکای لاتین ظاهراً یکی از پیشرفته ترین مناطق از نظر پذیرش ارز دیجیتال است. طبق بررسی صورت گرفته توسط شرکت تحلیلی بلاک چین Chainalysis در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ ، شرکت های آمریکای لاتین مسئول بیشترین حجم تراکنش های ارز دیجیتال در سراسر جهان هستند. گفتنی است که آنها به ارز دیجیتال به عنوانراه فراری برای فرار از سیستم بانکی نگاه می کنند.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments