Image default
اخبار

الکترونیوم قابلیت استخراج با تلفن همراه را فعال کرد

قابلیت استخراج ارز دیجیتال الکترونیوم با تلفن همراه برای کاربران این شبکه فعال شد.

این ارز دیجیتال که از آن به عنوان «بیت کوین انگلیسی» هم یاد می‌شود، چند ماه پیش (سپتامبر ۲۰۱۷) با یک عرضه اولیه یا ICO معرفی شد. هدف این شبکه تسهیل و کاربردی‌تر سازی پرداخت‌های غیرمتمرکز است.

به گفته تیم توسعه دهنده، هدف اصلی توسعه این ارز دیجیتال این است که کاربران و ماینرها بتوانند فقط با چند قدم ساده و به صورت سریع و امن قادر به ارسال تراکنش و مخصوصاً استخراج این ارز دیجیتال باشند.

همچنین بخوانید: الکترونیوم چیست؟

الکترونیوم قابلیت استخراج با تلفن همراه را فعال کرد

ارز دیجیتال الکترونیوم (ETN) که پس از عرضه رشد قیمت نسبتاً خوبی داشت، حالا به یکی از وعده‌هایش یعنی امکان استخراج آسان با تلفن‌های هوشمند عمل کرده است.

علاقه‌مندان از امروز می‌توانند با نصب یا به روز رسانی نرم افزار موبایل الکترونیوم، به صورت خیلی ساده اقدام به استخراج ETN نمایند.

قدرت هش و سود

الکترونیوم قابلیت استخراج با تلفن همراه را فعال کرد

نرم افزار الکترونیوم به صورت خودکار، قدرت هشی را به شما می‌دهد تا آسیبی به سخت افزارهای تلفن همراه شما وارد نشود. قدرت هش به دست آمده با یک دستگاه Samsung Galaxy S6 Eadge، حدود ۳۰ هش بر ثانیه است.

با این قدرت هش با فعالیت ۲۴ ساعته نرم افزار روزانه حدود ۰٫۷ الکترونیوم استخراج خواهد شد که با قیمت فعلی آن فقط معادل ۰٫۰۵ دلار است.

به طور کلی استخراج الکترونیوم با موبایل با توجه به قیمت حال حاضر آن راهکار مناسبی برای سود کوتاه مدت نیست اما شاید کسانی که آینده خوبی را برای این ارز پیش بینی می‌کنند، مایل به استخراج و نگهداری آن برای آینده باشند.

با وارد کردن قدرت هش دستگاه خود در این سایت، سود تقریبی خود را در بازه های زمانی مختلف محاسبه کنید.

فعلا این نرم افزار موبایلی فقط برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است. هم اکنون می‌توانید از لینک زیر این نرم افزار را دانلود کنید و پس از ثبت نام از آن استفاده نمایید:

همچنین با وارد کردن قدرت هش دستگاه خود در این سایت، امکان محاسبه سود استخراج الکترونیوم در بازه های زمانی مختلف فراهم است.

لازم به ذکر است که این یک نرم افزار چند منظوره و جامع برای الکترونیوم است و در حال حاضر دارای قابلیت‌های کیف پول و استخراج است اما قابلیت‌های بیشتری برای آن برنامهریزی شده است.

 

نوشته های مرتبط

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
1 نویسندگان دیدگاه
پژمان آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
بهارک محمد زاده
Member

کیف پول الکترونیوم ، کیف پول خوبی و امنیت بالاییم داره